ye-logo.v1.2

Одне місто та чотири райони Хмельниччини вже у «помаранчевій» зоні

Суспільство 7427
Один з районів з «жовтої» зони перевели до «зеленої»
Один з районів з «жовтої» зони перевели до «зеленої». Фото: ілюстративне unn.com.ua

Крім того, побільшало «жовтих» зон. А один з районів цієї зони перевели до «зеленої».

Сьогодні, 3 вересня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, знову було затверджено нове рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Про це повідомляє Урядовий портал.

Відтак, за результатами засідання, змінилися подекуди рівні епідемічної небезпеки і на Хмельниччині, де до цього лише один Волочиський район перебував у «помаранчевій» зоні та декілька міст і районів – у «жовтій».

Так, за результатами засідання, у «жовтій» зоні залишаються міста Хмельницький, Нетішин, Шепетівка, Білогірський, Красилівський, Славутський, та Старосинявський райони. Також до цієї зони віднесли місто Кам’янець-Подільський, Віньковецький, Городоцький, Дунаєвецький, та Хмельницький райони, які до цього перебували у «зеленій»зоні.

А от Летичівський район виключили із «жовтої» зони. Цей рівень епідемічної небезпеки йому було встановлено 20 серпня.

У «помаранчевій» зоні, крім Волочиського району, який тут залишається, також опинилися місто Славута, Новоушицький, Теофіпольський та Ярмолинецький райони, які до цього перебували у «жовтій» зоні.

«Червоний» рівень поки в жодному з населених пунктів Хмельниччини не запроваджений.

Додамо, що новий розподіл на рівні почне діяти з понеділка 7 вересня. А послаблення карантинних обмежень може настати не раніше, ніж через 14 днів. Натомість вищий рівень небезпеки можуть встановити з огляду на погіршення епідемічної ситуації і раніше.

Нагадаємо, згідно з останньою статистикою від Хмельницької ОДА коронавірусом в області інфікувалося 2764 людини.

Нагадаємо, «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки наразі передбачає заборону роботи хостелів, відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, розважальних закладів і закладів громадського харчування з 24-ї години до 7-ї ранку. Крім того, за таких умов у закладах громадського харчування не можна проводити будь-які масові заходи для 20 і більше відвідувачів.

Натомість «помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки означає ще жорсткіші карантинні обмеження. Зокрема, настає заборона на планову госпіталізацію пацієнтів, діяльність закладів з розміщення людей, крім готелів, роботу закладів громадського харчування та розважальних закладів у нічний час, прийом нових змін у дитячі табори. У громадському транспорті та закладах громадського харчування має бути заповнено не більше половини місць. Торгово-розважальні центри, заклади побутового обслуговування, спортзали, фітнес-центри, бібліотеки та музеї можуть працювати, якщо для перебування одного відвідувача буде забезпечено не менше десяти квадратних метрів. А масові заходи можуть проводитися, якщо на 20 квадратних метрах перебуватиме не більше однієї людини та загалом не більше 100 громадян.

Читайте також: Які вікові групи жителів Хмельниччини найбільше хворіють коронавірусом.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую