ye-logo.v1.2

Один з районів Хмельниччини перевели в «помаранчеву» зону епідеміологічної небезпеки

Суспільство 5171
Зміни щодо карантинних обмежень торкнулися одного міста й трьох районів Хмельницької області
Зміни щодо карантинних обмежень торкнулися одного міста й трьох районів Хмельницької області. Фото: ілюстративне pixabay.com

Ще у двох районах та в Шепетівці запровадили «жовтий» рівень.

Вчора, 27 серпня, державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій переглянула запровадження «кольорових» рівнів епідеміологічної небезпеки на території України. Зміни також торкнулися Хмельницької області. Зокрема, один з районів краю опинився в «помаранчевій» зоні. А ще у двох районах та в Шепетівці запровадили «жовтий» рівень. Таке рішення передбачає посилення карантинних обмежень.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, державна комісія з ТЕБ і НС запровадила у Волочиському районі «помаранчеву» зону епідеміологічної небезпеки. До речі, пресслужба Хмельницької облдержадміністрації повідомляла, що станом на 19-у годину 27 серпня у цьому районі від коронавірусу лікується 74 людини. З-поміж них семеро — стаціонарно.

Крім того, у «жовту» зону епідеміологічної небезпеки державна комісія перевела місто Шепетівка, а також Теофіпольський та Ярмолинецький райони. Такі нововведення набувають чинності у понеділок 31 серпня. А послаблення карантинних обмежень може настати не раніше, ніж через 14 днів.

Також у «жовтій» зоні й надалі залишаються міста Хмельницький, Нетішин і Славута, а також — Білогірський, Волочиський, Красилівський, Летичівський, Новоушицький, Славутський та Старосинявський райони.

Нагадаємо, «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки наразі передбачає заборону роботи хостелів, відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, розважальних закладів і закладів громадського харчування з 24-ї години до 7-ї ранку. Крім того, за таких умов у закладах громадського харчування не можна проводити будь-які масові заходи для 20 і більше відвідувачів.

Натомість «помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки означає ще жорсткіші карантинні обмеження. Зокрема, настає заборона на планову госпіталізацію пацієнтів, діяльність закладів з розміщення людей, крім готелів, роботу закладів громадського харчування та розважальних закладів у нічний час, прийом нових змін у дитячі табори. У громадському транспорті та закладах громадського харчування має бути заповнено не більше половини місць. Торгово-розважальні центри, заклади побутового обслуговування, спортзали, фітнес-центри, бібліотеки та музеї можуть працювати, якщо для перебування одного відвідувача буде забезпечено не менше десяти квадратних метрів. А масові заходи можуть проводитися, якщо на 20 квадратних метрах перебуватиме не більше однієї людини або загалом не більше 220 громадян.

Читайте також: Кабмін продовжив карантин та посилив обмеження для «зеленої зони»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую