ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зеленський на Хмельниччині: з ким планує зустрітися та що подивитися

Суспільство 4759
Серед запланованих справ - зустріч зі студентами
Серед запланованих справ - зустріч зі студентами. Фото: facebook.com/president.gov.ua

Президент України перебуває з робочою поїздкою в нашій області.

Президент України Володимир Зеленський перебуває з робочою поїздкою у Хмельницькій області. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента України.

Зазначають, що глава держави має провести низку зустрічей, а також ознайомиться з перебігом будівництва інфраструктурних проектів.

«Глава держави візьме участь у презентації проекту Стратегії розвитку регіону до 2027 року. Також ознайомиться з перебігом реконструкції інфраструктурних об'єктів у межах програми «Велике будівництво». Заплановані зустрічі Володимира Зеленського з представниками енергетичної галузі та студентами», - йдеться у повідомленні.

Додамо, що вчора, за даними сайту «Є» йшлося про те, що Зеленський також може відвідати Сатанів. Там він може завітати до парку для хижих тварин, який має реабілітаційне спрямування. Акредитуючи журналістів у Хмельницькій облдержадміністрації деталей графіку візиту Глави держави не оприлюднювали.

Нагадаємо, 3 червня цього року президент України Володимир Зеленський побував у Хмельницькому, а 4 червня – в Кам’янці-Подільському. Під час його тодішнього візиту журналістів сайту «Є», а також ряду інших видань, не акредитували. Той візит виявився дещо скандальним, оскільки Зеленський попри карантинні обмеження посидів в одному з кафе Хмельницького, після чого суд оштрафував голову Хмельницької ОДА Дмитра Габінета, міського голову Хмельницького Олександра Симчишина, а також посадовців з Києва. А ось самого Володимира Зеленського не оштрафував, прийнявши рішення звернутися до Голови Верховного суду, щодо скликання Пленуму Верховного Суду для прийняття рішення про звернення до Конституційного Суду України. Саме Конституційний Суд має надати офіційне тлумачення частини 1 статі 105 Конституції України: «Президент України користується правом недоторканості на час виконання повноважень», в аспекті можливості притягнення президента до адміністративної відповідальності. Поки що такого тлумачення немає.
 

Коментарі:

Віталій Українець 09.09.2020 20:41

знову відкиє дит.садок? уявити собі подібне про Трампа!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую