ye-logo.v1.2

На Хмельниччині очікують Володимира Зеленського

Політика 4272
Володимир Зеленський може відвідати Хмельницьку область 9 вересня
Володимир Зеленський може відвідати Хмельницьку область 9 вересня. Фото: ілюстративне Офісу президента

Його візит запланований на 9 вересня.

Завтра, 9 вересня, Хмельниччину відвідає президент України Володимир Зеленський. Про це повідомляють одразу декілька джерел сайту «Є». У Хмельницькій облдержадміністрації поки що не коментують.

Графік візиту Володимира Зеленського невідомий. За нашими даними, він може відвідати не лише Хмельницький, а й Сатанів. Там він може завітати до парку для хижих тварин, який має реабілітаційне спрямування. Його територія 32 гектари.

ОНОВЛЕНО о 15.21: У Хмельницький облдержадміністрації розпочали акредитацію журналістів. Щоправда, графік візиту Глави держави не оприлюднюють. Лише повідомляють: "Завтра, 9 вересня, президент України Володимир Зеленський здійснить робочу поїздку до Хмельницької області".

Нагадаємо, 3 червня цього року президент України Володимир Зеленський побував у Хмельницькому, а 4 червня – в Кам’янці-Подільському. Під час його тодішнього візиту журналістів сайту «Є», а також ряду інших видань, не акредитували. Той візит виявився дещо скандальним, оскільки Зеленський попри карантинні обмеження посидів в одному з кафе Хмельницького, після чого суд оштрафував голову Хмельницької ОДА Дмитра Габінета, міського голову Хмельницького Олександра Симчишина, а також посадовців з Києва. А ось самого Володимира Зеленського не оштрафував, прийнявши рішення звернутися до Голови Верховного суду, щодо скликання Пленуму Верховного Суду для прийняття рішення про звернення до Конституційного Суду України. Саме Конституційний Суд має надати офіційне тлумачення частини 1 статі 105 Конституції України: «Президент України користується правом недоторканості на час виконання повноважень», в аспекті можливості притягнення президента до адміністративної відповідальності. Поки що такого тлумачення немає.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую