ye-logo.v1.2

Хмельницького рятувальника нагородили орденом Данила Галицького

Суспільство 1087
З 2014 року і по теперішній час Дмитро Бондар працює першим заступником начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
З 2014 року і по теперішній час Дмитро Бондар працює першим заступником начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області. Фото: km.dsns.gov.ua

Державну нагороду Дмитру Бондару вручив Президент України.

Вчора, 17 вересня, в Україні відзначався День рятувальника. З нагоди свята Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди особовому складу Служби порятунку. Урочисті заходи відбулися у Львові.

Серед нагороджених, орден Данила Галицького отримав перший заступник начальника Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області Дмитро Бондар.

Свою трудову діяльність рятувальник розпочав зі служби у пожежній частині Старокостянтинова. Далі Дмитро Володимирович працював начальником відділу державного пожежного нагляду, дізнання та ліцензування Управління Держтехногенбезпеки у Хмельницькій області. З 2014 року і по теперішній час рятувальник працює першим заступником начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

Довідка: 

Орден Данила Галицького — державна нагорода України, що призначена для нагородження військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, а також державних службовців за значний особистий внесок у розбудову України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую