ye-logo.v1.2

У Хмельницькому відкрили безкоштовний гурток робототехніки

Суспільство 2905 1
Учень гімназії №1 Костянтин Костик буде навчатися у гуртку. Каже, що це йому дуже цікаво
Учень гімназії №1 Костянтин Костик буде навчатися у гуртку. Каже, що це йому дуже цікаво. Фото: автора

Навчання проходитиме у палаці творчості дітей та юнацтва.

В Хмельницькому з’явився новий осередок технічної освіти – у палаці творчості дітей та юнацтва, що на вулиці Свободи, 2/1, запрацював гурток робототехніки.

Ще навесні, у приміщені майбутньої студії був проведений капітальний ремонт, встановлено вентиляційну систему, закуплені нові меблі та робочі обладнання. З міського бюджету на це було витрачено близько двох мільйонів гривень. 

Заняття будуть проводитися в групах по 15-20 осіб в кожній. Охочих навчатися чимало. Керівники гуртка Сергій Слободян та Сергій Горященко кажуть, що ще до відкриття студії багато діток записалися на навчання.

У студії робототехніки є дві кімнати - лабораторія та...
... навчальна аудиторія

«Відвідувачі гуртка будуть займатися програмуванням та графічним 3D-дизайном. Також вони навчаться самотужки розробляти роботів, робити свої креслення, паяти, за допомогою лазерного різака створювати деталі майбутніх роботів, з якими згодом їздитимуть на змагання», - розповів Сергій Слободян, керівник студії робототехніки SmartiBots.

Гурток зможуть відвідувати діти віком від 8 до 18 років. Одночасно у студії зможуть навчатися 50 дітей. Щоб записатися на гурток потрібно заповнити анкету та вислати її на електронну пошту smartibots@ukr.net.

Навчання у студії продовдитимуть Сергій Горященко (ліворуч) та Сергій Слободян (праворуч)
Відвідувачі гуртка навчаться самотужки розробляти роботів
Гурток зможуть відвідувати діти віком від 8 до 18 років

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую