ye-logo.v1.2
28 Вересня, 2020

Даішники пильніше перевірятимуть перевізників

Суспільство 2305
Фото: УДАІ УМВС України у Хмельницькій області

Завтра, 31 травня, в Хмельницький області розпочнеться операція «Автобус-2011»

Для попередження аварійності на пасажирському автотранспорті, посилення роботи щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищення технічної готовності автобусів, які залучаються до перевезень людей, особливо під час перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку з 31 травня по 30 червня буде проводитися комплекс профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті «Автобус – 2011».
За повідомленням прес-служби УДАІ УМВС України в Хмельницькій області, під час операції будуть здійснюватися перевірки підприємств усіх форм власності, що здійснюють пасажирські перевезення, а також базових підприємств, що надають послуги пасажироперевізникам за договорами, з метою стовідсоткового їх охоплення впродовж часу проведення заходів.
Також, із залученням представників Державтоінспекції, ДСБЕЗ та територіальних управлінь Головавтотрансінспекції сформуються максимально необхідна кількість спільних мобільних груп, які будуть проводити спільні рейди з вжиттям жорстких заходів реагування за фактами допущених порушень вимог безпеки пасажирськими перевізниками й водіями автобусів під час перевезення пасажирів.
Особлива увага буде звертатися на видачу відповідних приписів, на перевізників, які здійснюють несанкціоновані нерегулярні перевезення, у тому числі з групами дітей.
На підставі аналізу стану аварійності на пасажирському автотранспорті, у першу чергу за фактами дорожньо-транспортних пригод, а також аналізу реагування на приписи ДАІ та направлених подань Головавтотрансінспекції на анулювання ліцензій і неприйняття таких рішень, будуть проводитися позапланові перевірки додержання пасажирськими перевізниками вимог законодавства сфері безпеки дорожнього руху.
Під час перевірок перевізників з питань виконання ними вимог Закону України «Про дорожній рух» звертатиметься особлива увага на зберігання транспортних засобів за місцем стоянки, організацію передрейсового контролю за технічним станом транспортних засобів та обов’язкового медичного огляду водіїв.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую