ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Дві втрати: померли проректор і завідуючий кафедрою Хмельницького Національного університету

Суспільство 45369
У Хмельницькому Національному університеті одразу дві втрати
У Хмельницькому Національному університеті одразу дві втрати

Михайло Войнаренко сьогодні помер, а із Русланом Сорокатим – прощаються.

У Хмельницькому Національному університеті одразу дві втрати. Сьогодні, 27 жовтня пішов із життя перший проректор Хмельницького національного університету, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Національної академії наук України Михайло Войнаренко.

Михайло Петрович із 2011 року був проректором з науково-педагогічної роботи – першим проректором Хмельницького національного університету. Із 1995 року був координатором, директором центру з реалізації на Хмельниччині міжнародних проектів Програми TACIS, Українсько- Британської програми, Програми НАТО «Партнерство заради миру» з перепідготовки та працевлаштування офіцерів запасу. Він проходив стажування за кордоном та увесь досвід втілював у своєму рідному університеті. Нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України», орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, йому присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

27 жовтня пішов із життя пеший проректор Хмельницького національного університету Михайло Войнаренко 

Сьогодні також прощаються із ще одним професором, завідуючим кафедрою комп`ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького Національного університету Русланом Сорокатим.

Із Русланом Сорокатим прощаються сьогодні, 27 жовтня.

«Нехай добрий, світлий спомин про Руслана Володимировича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував. У нашій пам’яті Руслан Володимирович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи», – написали на сайті університету колеги про Руслана Сорокатого.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую