ye-logo.v1.2

Останки, знайдені під час будівництва амбулаторії на Полонщині, досі не перепоховали

Суспільство 1940
Перепоховання останків досі не відбулося
Перепоховання останків досі не відбулося. Фото: з фейсбуку Сьогодення громади. Полонне

Немає результатів криміналістичної експертизи.

На Полонщині у селі Котелянка відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Будували об’єкт майже два роки. Утім, початок будівництва увінчався несподіваною знахідкою: під час земляних робіт екскаватор вигорнув з-під землі десятки людських кістяків. Тоді жителі села не знали достеменно, що це за масове поховання. До справи залучили пам’яткоохоронців та правоохоронні органи, які мали встановити істину. Амбулаторію ж продовжували будувати далі, а знайдені останки мали перепоховати.

Однак, як розповів сайту «Є» староста села Володимир Левчук, перепоховання досі не відбулося.

«Ще досі немає результатів медико-криміналістичної експертизи, яку мала провести поліція за відібраними тоді взимку зразками. Саме вона може засвідчити давність цих захоронень. Ми всередині будівлі накопали 5 мішків людських решток. Хочемо здійснити обряд, щоб ці люди покоїлися з миром, та встановити пам’ятний знак», - каже Володимир Левчук.

Чому затримуються результати експертизи наразі невідомо. Заступник міського голови Полонської міської ради Віктор Яськов зазначив, що це питання з’ясують з правоохоронцями найближчим часом.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую