ye-logo.v1.2

Вступ у заклади фахової передвищої освіти може стати прозорішим — МОН

Суспільство 1142
Заплановано, що у 2021 році вступна кампанія до закладів фахової передвищої освіти розпочнеться наприкінці червня
Заплановано, що у 2021 році вступна кампанія до закладів фахової передвищої освіти розпочнеться наприкінці червня. Фото: ілюстративне pixabay.com

У наступному році процес вступу в такі навчальні заклади зазнає низки змін.

Міністерство освіти та науки України опублікувало указ, в якому затверджено умови прийняття на навчання здобувачів фахової передвищої освіти. Документ містить низку новацій, які, на думку представників міністерства, зроблять вступну кампанію 2021 року прозорішою та комфортнішою. Про це розповіли у пресслужбі МОН.

За її інформацією, заплановано, що у 2021 році вступна кампанія до закладів фахової передвищої освіти розпочнеться наприкінці червня. Вступники на основі повної загальної середньої освіти зможуть оцінити свої шанси ще до подачі документів. Їм буде надана можливість спочатку скласти вступні іспити, творчі конкурси, а вже потім подавати документи до обраного закладу. А при вступі на основі освітньо-кваліфікаційного рівня співробітника, у разі подання результатів зовнішнього незалежного оцінювання, бал вступника за відповідне випробування підвищується на 25 відсотків.

«В прийнятих МОН умовах передбачено продовження періоду проведення вступних іспитів для вступників на основі базової загальної середньої освіти. Це дозволить закладам більш гнучко підійти до організації вступної кампанії з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів», — зазначають у пресслужбі міністерства.

У наступному році буде передбачено додатковий прийом документів для здобуття фахової передвищої освіти за контрактною формою, якщо вступники з поважних причин не змогли їх вчасно подати. Крім того, роботодавці зможуть направляти у такі навчальні заклади на контрактне навчання групи своїх співробітників впродовж усього навчального року.

До теми: ЗНО у 2021 році: хто має обов'язково складати тести

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую