ye-logo.v1.2

У Хмельницькому планують створити департамент інфраструктури

Суспільство 1839
За словами Василя Новачка, таке рішення мотивоване бажанням підвищити ефективність управління сферами ЖКГ і комунального майна
За словами Василя Новачка, таке рішення мотивоване бажанням підвищити ефективність управління сферами ЖКГ і комунального майна. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Він замінить нинішнє управління житлово-комунального господарства.

Новий склад Хмельницької міської ради на одній з найближчих сесій має проголосувати за реформування деяких структурних підрозділів. Таким чином в обласному центрі має з’явитися новий департамент — департамент інфраструктури. Він має замінити нинішнє управління житлово-комунального господарства. Про це свідчить проєкт рішення Хмельницької міської ради опублікований вчора, 10 листопада.

Згідно з текстом проєкту рішення, запропоновано створити департамент інфраструктури та затвердити положення про його роботу. Йому підпорядковуватимуться 19 нинішніх комунальних підприємств Хмельницької міської ради. Зокрема, «Хмельницькводоканал», «Хмельницьктеплокомуненерго», «Південно-Західні тепломережі», «Спецкомунтранс», «Хмельницька міська ритуальна служба», підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету… Також серед них є шість управляючих муніципальних компаній, тобто колишніх ЖЕКів. До складу департаменту входитимуть й управління житлової політики та майна і управління комунальної інфраструктури.

Одним з основних завдань департаменту інфраструктури стане забезпечення реформування та комплексного розвитку сфери житлово-комунального господарства Хмельницької міської територіальної громади. Найперше це стосується надання населенню житлово-комунальних, побутових і ритуальних послуг, а також — виконання ремонтно-будівельних робіт, наприклад, житлового фонду та міських доріг. Крім того, новий департамент опікуватиметься комунальним майном і приватизацією об’єктів комунальної власності.

Майбутнє створення департаменту інфраструктури кореспондентам сайту «Є» підтвердив начальник міського управління житлово-комунального господарства Василь Новачок.

За його словами, новий департамент дійсно замінить управління житлово-комунального господарства. Таке рішення мотивоване бажанням підвищити ефективність управління сферами ЖКГ і комунального майна територіальної громади Хмельницького.

«Нині сфера житлово-комунального господарства трішки розбалансована. Такі великі комунальні підприємства як «Хмельницькводоканал», «Хмельницьктеплокомуненерго», «Південно-Західні тепломережі» підпорядковані не управлінню ЖКГ, а заступнику міського голови, — розповідає Василь Новачок. — Власне це призводить до розбалансування системи та браку комунікації. Крім того, до департаменту інфраструктури заплановано приєднати управління комунального майна».

Отож, спершу питання створення департаменту інфраструктури на розгляд сесії Хмельницької міської ради мають винести члени виконавчого комітету. Далі — за це рішення голосуватимуть депутати.

Читайте також: Вибори 2020: кого обрали до Хмельницької міської ради (список)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую