ye-logo.v1.2

На Хмельницькій АЕС хочуть налагодити постачання кисню до лікарень

Суспільство 1645
Наразі потрібна ліцензія на право постачати кисень лікувальним закладам області та країни
Наразі потрібна ліцензія на право постачати кисень лікувальним закладам області та країни. Фото: ілюстративне harbourmed.com

Наразі розглядають питання отримання ліцензії.

ДП «НАЕК «Енергоатом» оприлюднив інформацію про те, що атомники мають намір допомогти лікувальним закладам у забезпеченні їх фасованим киснем. Такий процес можуть налагодити на Хмельницькій АЕС, де функціонує азотно-киснева станція реакторного цеху.

Як зазначають на сайті ХАЕС, така станція за добу спроможна виробляти до 360 кубічних метрів кисню, який за фізико-хімічними показниками є дуже чистим. Наразі за дві години заправляється п’ять стандартних балонів.

Наразі енергокомпанія вже співпрацює із відповідними органами, щоб отримати ліцензію на право постачати кисень лікувальним закладам області та країни.

Нагадаємо, на Хмельниччині наразі вже до кисню під'єднані понад 1600 ліжок у медичних закладах, які приймають хворих на Covid-19. Це дуже хороший показних, кажуть в облдержадміністрації, з огляду на те, що на лікуванні в медзакладахі з підтвердженим діагнозом перебувають близько тисячі осіб.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую