ye-logo.v1.2

У Хмельницькому СІЗО виявили заборонені предмети: розпочато службове розслідування

Суспільство 1514
Під час обшуків вилучено вісім мобільних телефонів, три колоди гральних карт, орієнтовно десять літрів бродильної речовини
Під час обшуків вилучено вісім мобільних телефонів, три колоди гральних карт, орієнтовно десять літрів бродильної речовини. Фото: з фейсбуку ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор»

Винуватців можуть притягнути до дисциплінарної відповідальності.

Вчора, 4 грудня, у державній установі «Хмельницький слідчий ізолятор» було проведено вибіркові обшуки камер та осіб, яких утримують у СІЗО. Внаслідок цього працівники установи виявили низку заборонених предметів. Про це повідомила пресслужба ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор».

За її інформацією, під час обшуків було виявлено та вилучено вісім мобільних телефонів і зарядних пристроїв та навушників до них, три колоди гральних карт, орієнтовно десять літрів бродильної речовини, саморобні нагрівальні прилади…

«За цим фактом розпочато службове розслідування, щоб встановити канал потрапляння в СІЗО заборонених предметів та причетних до цього осіб. Після його завершення дисциплінарна комісія установи розв’яже питання про притягнення винуватців до дисциплінарної відповідальності, що передбачена чинним законодавством України», — зазначили у пресслужбі державної установи.

Нагадаємо, у жовтні під час додаткового огляду речей молодшого інспектора Хмельницького слідчого ізолятора виявили поліетиленовий згорток, який лежав у гумовій рукавиці. У ньому ж знайшли речовину рослинного походження в подрібненому стані зеленого кольору. Затриманий працівник СІЗО повідомив, що згорток мав доставити в охоронну зону та передати ув’язненому за грошову винагороду.

Читайте також: Уповноваженому з прав людини поскаржилися на неналежні умови в лікарні для в’язнів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую