ye-logo.v1.2

Уповноваженому з прав людини поскаржилися на неналежні умови в лікарні для в’язнів

Суспільство 810
Після комплексної перевірки, зазначають в омбудсмана, більшість скарг засудженого підтвердилися
Після комплексної перевірки, зазначають в омбудсмана, більшість скарг засудженого підтвердилися. Фото: ombudsman.gov.ua

Мова йде про лікарню № 98 при Шепетівській виправній колонії.

До регіонального представника уповноваженого Верховновної Ради з прав людини у Хмельницькій області надійшло звернення від засудженого щодо порушення права на належну медичну допомогу в закладах охорони здоров’я кримінально-виконавчої системи Хмельницької області. Про це зазначають на сайті омбудсмана.

«В одному зі звернень засуджений зазначав, що під час проходження лікування в багатопрофільній лікарні № 98 при Шепетівській виправній колонії, яка, до речі, є єдиною лікарнею для в’язнів в Хмельницькій області, були відсутні елементарні умови. «Вікно не відчиняється, вентиляція відсутня, освітлення майже відсутнє, вода жовтого кольору з запахом, постільна білизна стара. Окрім того, проводиться відеоспостереження з порушенням вимог – в камері під час проведення перев’язок в інтимних зонах», - цитують скаргу засудженого.

Після комплексної перевірки, зазначають в омбудсмана, більшість скарг засудженого підтвердилися. Аби усунути твакі правопорушення, місцевою прокуратурою на адресу начальника ДУ «Шепетівська виправна колонія (№98)» надано вказівку, яка на даний час перебуває на розгляді.

Читайте також: Побиття учасника АТО з Хмельницького: блогер Сороченко визнав свою провину.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую