ye-logo.v1.2

Новини від компаній Ноутбук, телевізор і планшет за підключення Інтернету і кабельного телебачення

Суспільство 2228

Давно мрієте про новеньку техніку, але ціни «кусаються»?

Спробуйте виграти телевізор, ноутбук або планшет!

Провайдер стабільно швидкого Інтернету і яскравого кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ щомісяця дарує можливість виграти потужний ноутбук, телевізор із широкою діагоналлю або продуктивний і практичний планшет. Щоб отримати шанс стати власником такого корисного подарунка, потрібно лише підключити стабільно швидкий Інтернет до 100 Мбіт/с і кабельне телебачення. Щомісяця визначаються троє щасливчиків, які виграли телевізор, ноутбук і планшет.

7 грудня 2020 року ще троє щасливчиків серед абонентів, що підключили послуги ЕВЕРЕСТ™ у листопаді, отримали свої призи в інфоцентрі компанії, який розташований у бізнес-центрі «Парус». Визначення переможців традиційно відбулося методом випадкового відбору і транслювалося на сторінках компанії у соцмережах.

Щирі вітання переможцям і нехай щастить у нових розіграшах! Адже ЕВЕРЕСТ™ пропонує не лише якісні та надійні послуги і зразковий цілодобовий сервіс, але й вміє здивувати та подарувати гарний настрій своїм абонентам.

Розіграш цінних призів + казкова ціна на цілий рік!

Поспішайте підключитися до мережі у грудні, щоб отримати вигідну фіксовану ціну на послуги на весь рік і взяти участь у розіграші:

  • безлімітний Інтернет до 100 Мбіт/с + до 120 телеканалів кабельного телебачення — розігрується ноутбук;
  • безлімітний Інтернет до 100 Мбіт/с — розігрується планшет;
  • кабельне телебачення — розігрується телевізор.

Підключивши послуги ЕВЕРЕСТ™, ви автоматично стаєте учасником розіграшу корисних призів. Переможців буде визначено 4 січня 2021 року. Детальніше про актуальні акції та умови розіграшу — на сайті ТРК «ЕВЕРЕСТ».

Почніть свій казковий рік з ЕВЕРЕСТ™ вже зараз!

50 новорічних призів для постійних абонентів

У передноворічні дні для постійних абонентів волоконно-оптичної мережі ЕВЕРЕСТ™ триває грандіозний розіграш 50-ти цінних призів. Кожен, хто користується Інтернетом до 100 Мбіт/с і кабельним телебаченням ЕВЕРЕСТ™, може виграти побутову техніку, електроніку, аксесуари. Взяти участь у розіграші дуже просто: до 30 грудня 2020 року (включно) на сторінці сайту активні абоненти ЕВЕРЕСТ™ мають вказати необхідні дані і підтвердити свою участь. Розіграш та оголошення результатів відбудуться 31 грудня 2020 р.

Про компанію

Провайдер стабільно швидкого Інтернету до 100 Мбіт/с і кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ працює у Хмельницькому всього третій рік. Але навіть за цей короткий період хмельничани гідно оцінили високу якість і надійність послуг та цілодобовий сервіс. Волоконно-оптична мережа ЕВЕРЕСТ™ за технологічністю і можливостями не має аналогів в Україні, адже побудована з використанням обладнання нового покоління та із врахуванням всіх технічних умов і правил безпеки, сучасних вимог і потреб користувачів.

Замовляйте підключення послуг в інфоцентрі, на сайті компанії або за телефоном: (0382) 700 701, (067) 9 700 709, (093) 1 700 701 (Вартість телефонних дзвінків згідно з тарифами оператора)

Ліцензія провайдера програмної послуги № 00735-п від 17 жовтня 2018 року, видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую