ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі перевізники просять підвищити вартість проїзду

Суспільство 10655
Вартість проїзду може зрости у наступному році
Вартість проїзду може зрости у наступному році. Фото: з архіву

Рішення щодо подорожчання наразі немає.

Перевізники міста Хмельницького звернулися до міської ради з ініціативою підняти вартість проїзду у громадському транспорті. Як повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин сьогодні, 23 грудня, під час брифінгу, за останні два роки це вже п’яте подібне звернення підприємців.

«Перевізники надали економічне обґрунтування. За їх розрахунками вартість проїзду виходитьс і 8, і 9, і 10 гривень, залежно від маршруту. Ми поки не розглядали звернення, тому говорити щось про підвищення тарифу не зовсім доцільно. Тому подорожчання з 1 січня точно не буде», - зазначив міський голова.

Водночас додав, що попередньо планували підняти ціну на проїзд у громадському транспорті Хмельницького, але воно мало збігатись із введення електронного квитка. Тоді розмір плати електронним квитком був би менший, а готівкою більший. Таким чином хмельничан стимулюватимуть користуватись карткою і зменшать «чорний» обіг паперових грошей у сфері перевезень.

«Про конкретні суми наразі говорити не можливо, бо ті всі економічні обґрунтування, які перевізники передали, вивчає управління економіки, аналізує. Управління надасть нам пропозиції і будемо визначатися. Але підвищення рано чи пізно буде. Якби зараз транспорт курсував без карантинних обмежень, то реально можна  їздити за наявними цифрами. Але треба зважати, що  і тролейбуси і автобуси перевозять тільки "сидячих". І це все додатково лягає на міський бюджет», - зазначив Олександр Сергійович.

Додав, що цього річ з бюджету віддали 118 мільйонів гривень на компенсацію перевезення пільгових категорій населення, ще 30 мільйонів віддали на фінансову підтримку КП «Елекротранс».

Читайте також: З початку нового року в Хмельницькому запрацює система електронної оплати за проїзд

Коментарі:

Віталій Українець 24.12.2020 05:23

Хай навчаться перевізники не порушувати правила ПДР.Злісні порушники та зухвалі водії -особливо під час пробок. Розумію що там працюють не кращі фахівці!

VLAD DE 24.12.2020 00:14

Они же не ЛОХИ,

VLAD DE 24.12.2020 00:03

*** відредаговано адмінстратором, оскільки містить нецензурне слово

VLAD DE 24.12.2020 00:03

Помогите им ездить Нада людям чтобы не за так и даром чтобы не было

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую