ye-logo.v1.2

З початку нового року в Хмельницькому запрацює система електронної оплати за проїзд

Економіка 1532
У хмельничан є понад місяць для того, щоб звернутися в управління праці та соціального захисту населення та отримати електронний квиток
У хмельничан є понад місяць для того, щоб звернутися в управління праці та соціального захисту населення та отримати електронний квиток. Фото: з архіву

Комунальний транспорт повністю перейде на використання валідаторів та електронних квитків для осіб пільгової категорії.

У Хмельницькому запроваджується автоматизована система обліку оплати проїзду в міському комунальному транспорті. Монтаж стаціонарних валідаторів у салонах електротранспорту завершено, а жителям міста, які мають право на пільговий проїзд у міському громадському транспорті, продовжують безкоштовно видавати електронні квитки. За інформацією Управління праці та соціального захисту населення, на сьогодні е-квитки вже отримали 31 тисяча хмельничан.

«Починаючи з 1 січня 2021 року, у зв’язку з впровадженням у тролейбусах електронного квитка, посвідчення пільговика не даватиме право на безплатний проїзд. Тобто для осіб, які мають право на пільговий проїзд і ще не отримали е-квиток, проїзд у міському електротранспорті буде платним», - зазначив заступник міського голови, куратор транспортної галузі міста Андрій Бондаренко.

Як повідомляють у пресслужбі міської ради, наразі ведуться перемовини з пасажирськими перевізниками та компанією «Герц» на встановлення валідаторів у салонах автобусів не комунальної власності.

Отримати безкоштовну картку для проїзду зможуть пільговики, які є у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги. У тому випадку, якщо необхідно ставати на облік, процес видачі е-квитка може затягнутися до 2-х тижнів.

Нагадаємо, отримати пільгову картку для проїзду безплатно хмельничани можуть у Центрі надання адміністративних послуг на вул. Соборній, 16 та вул. Грушевського, 86, а також у громадських приймальнях Управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання, що знаходяться за адресами: вул. Проскурівська, 56; вул. Перемоги, 10 Б; вул. Шевченка, 99; вул. Інститутська, 18 та вул. Проскурівського підпілля, 32 (Управління праці та соціального захисту населення).

Документи, необхідні для отримання електронного квитка:

  • паспорт громадянина України;
  • індивідуальний податковий номер;
  • документ, що підтверджує право на пільговий проїзд.
  • Прийом громадян проводиться відповідно до встановленого регламенту роботи виконавчих органів міської ради:
  • Понеділок, вівторок, середа, четвер – з 10 до 16 години, у п’ятницю – з 10 до 15 години, обідня перерва – з 12 години до 13 години.

Нагадаємо, громадяни пільгових категорій отримують картку безкоштовно без коштів на рахунку. Після запуску роботи валідаторів, решті громадян доведеться її купувати та перераховувати на баланс кошти. Обладнати валідаторами планують весь громадський транспорт міста.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую