ye-logo.v1.2

«Дуже важливо вірити у свої бажання та діяти, щоб їх здійснити»

Суспільство 2446
Альона Польова каже, що робота над собою – непроста справа, але тільки пропрацювавши самого себе, можна досягнути омріяного
Альона Польова каже, що робота над собою – непроста справа, але тільки пропрацювавши самого себе, можна досягнути омріяного. Фото: facebook.com

Переконана натхненниця з успішності Альона Польова.

 «Новорічна ніч – це звичайний календарний день, який нічим не відрізняється від усіх інших, – каже Альона Польова. – Але за емоційним станом вона дуже сильна, адже саме в цей період активно формулюють мрії мільйони людей і вірять, що вони здійсняться. Ми живемо за Місячним календарем, тому все ж найкраще загадувати бажання на Китайський Новий рік, який у 2021 році відзначатимуть 12 лютого.

Варто дотримуватися певного алгоритму, який допоможе бажанням здійснитися

«Зазвичай, думаючи про бажане, ми застосовуємо слово «хочу», але воно під час загадування бажання не зовсім доречне. Тому перше правило: уникайте цього слова, – продовжує Альона Польова. – Друге правило: не потрібно мислити у минулому часі, тобто «я отримала.., я зробив.., ми поїхали...», адже Всесвіт розглядає це як уже здійснене. Всі думки, прагнення, мрії чи бажання мають бути в теперішньому часі на кшталт «я заробляю…, я отримую…, я роблю…». Третє правило – застосовувати дієслова. Тобто, не «я щаслива», а «я відчуваю щастя». Ще одне, дуже суттєве правило: за рідних і близьких загадувати бажання не варто, адже вони вважаються «неекологічними». Що це означає? До прикладу, «я хочу, щоб чоловік припинив вживати алкоголь», або «я хочу, щоб донька вступила до вишу». Якщо цих людей влаштовує їхнє життя й вони не прагнуть щось змінити, то не варто хотіти цього за них. Слід говорити: «я живу зі здоровим чоловіком», «я отримую радісну звістку від доньки» або «я щаслива за свою дитину». Завжди у центрі Всесвіту та будь-яких бажань – «Я», тому саме з цього слід розпочинати формулювання мрій. Дуже важливо вірити у свої бажання та діяти, щоб їх здійснити».

За словами Альони Польової, величезне значення має ресурсний стан. У тих, хто витрачає свою енергетику на сварки, суперечки, критику, образи, тобто не відчуває радості, – ресурсний стан низький. По-іншому це називається – вібрації людини. «Швидка стомлюваність, незадоволення роботою, дратівливість – ці емоції свідчать про низькі вібрації. У таких людей бажання зазвичай не здійснюються. Всю енергію вони зливають на негатив, тому ресурсів на протилежні емоції не залишається. Йдеться не про те, до прикладу, коли тобі плюють в обличчя, а ти смієшся. Адже людина повинна переживати всі емоції, але потім зробити висновок й запитати у самої себе – «Чому я роздратована?» Продавець на ринку нечемно розмовляв чи водій громадського транспорту поводився по-хамськи… Не треба ображати їх і нарікати, мовляв, сякі-такі – мене образили, адже ми не знаємо, що відбувається у їхньому житті. «Я» – у центрі Всесвіту, тому саме з себе слід починати, обмірковувати, аналізувати й відпускати цю ситуацію», – каже Альона Польова.

Кожна людина повинна займатися саморозвитком, не пліткувати, вірити у щастя та день сьогоднішній. Минулого вже немає, а майбутнього ще немає, тому жити треба сьогодні і зараз. Бажання здійснюються у тих, хто має високі ресурсні сили. Робота над собою – непроста справа, але тільки пропрацювавши самого себе, можна досягнути омріяного.

Катерина СТУЧІНСЬКА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую