ye-logo.v1.2

У Вінниці жодної, а в Житомирі – три: як виглядають ялинки у сусідніх з Хмельниччиною областях

Суспільство 1118
Головна ялинка у місті Житомир
Головна ялинка у місті Житомир. Фото: suspilne.media

Огляд новорічних дерев.

До новорічно-різдвяних свят, традиційно, в обласних центрах встановлюють ялинки та ілюмінацію. Через пандемію, яка змінила плани великої частини населення не тільки України, а й світу, деякі міста скасували не лише святкові заходи, а й не встановлювали головних ялинок краю. Є такі, і серед наших міст-сусідів.

Вплинула ситуація із поширенням пандемії й на рішення міської влади Вінниці щодо встановлення ялинки. Як повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов на своїй фейсбук-сторінці, цього року зимові свята у місті відбудуться без встановлення новорічної ялинки в парку ім. Леонтовича та масових гулянь. 

Такою була ялинка у Вінниці минулого року. Фото:vezha.ua

«Головним символом цих свят будь-якого міста є головна міська ялинка. Я бачив, що і серед вінничан розгорнулась велика дискусія з цього приводу. Навіть є декілька петицій з цього приводу. Тому в цьому році головної ялинки не буде, а святкові заходи будуть перенесені в онлайн-формат. Але ми збережемо традицію святкової ілюмінації на магістральних вулицях та прикрашення центру міста. Та обов’язково встановимо на Майдані Незалежності вертеп, як ми це робили в минулі роки», - йдеться у дописі.

У Тернополі також уже декілька років поспіль новорічна ялинка - штучна висотою 18,5 метрів. Прикрашена святкова красуня буде 3D-ілюмінацією з різноманітними світловими функціями та новорічними іграшками. Урочисте засвічення вогнів головної ялинки Тернополя відбулося 18 грудня.

Ялинка у Тернополі. Фото: suspilne.media

Наступного дня, 19 грудня, відкривали головну ялинку Житомира. Як повідомляє «Житомир.info», місто зустрічатиме новий 2021 рік без ярмарку та концертів. Головна  ялинка тепер не на майдані Корольова, як це було раніше, а на Михайлівській – велике дерево, яка росте біля фонтану. Святковою ілюмінацією прикрашали дерево працівники комунального підприємства.

Житомирянам показали шоу з використанням гобопроєкторів – на будівлях вулиці Михайлівської. Фото:suspilne.media

Цього ж дня відкривали ялинки і у Рівному. Вперше в місті всиновлювали і прикрашали не одне дерево, а відразу три, які ростуть поряд.

«У Рівному не буде головної новорічної ялинки цього року. Комунальники вирішили прикрасити дерева, які ростуть на майдані Незалежності та встановити там фотозону. Таке рішення ухвалили аби запобігти  скупченню людей. На встановленні ялинки місто зекономить близько 80 тисяч гривень. А наступного року в обласному центрі планують встановити штучну ялинку», - пише «РадіоТрек».

Ялинки у місті Рівне. Фото: "Суспільне.Рівне"

На Миколая засвітили ялинку і в Чернівцях. Дерево росло у Берегометському лісництві. Висота новорічної красуні складає 18 метрів. Про це повідомляє міська рада.

Чернівецька ялинка. Фото: golos.com.ua

«Головну ялинку прикрасила дизайнерка Наталія Бордіян, яка працює з оформленням ялинок з 2003 року та її син – Володимир Бордіян. Ялинку оформили в золотисто-червоній кольоровій гаммі з білими елементами. Здебільшого використають тогорічні прикраси та частково оновлять новими», - зазначає місцеве видання «Чернівецький промінь».

Штучна ялинка уже декілька років прикрашає Хмельницький. Фото: з архіву

А у Хмельницькому вже декілька років поспіль прикрашає місто 18-метрова штучна ялинка. Вночі вона підсвічується світлодіодною ілюмінацією. Цьогоріч ніяких прикрас для неї не докуповували. Щобільше, у зв’язку з пандемією не було передбачено коштів на монтаж ялинки підрядною організацією, як це було щороку. Тому займались цим працівники КП «Міськсвітла», які розпочали роботи ще на початку листопада. Засвітили ялинку ще 4 грудня.

Читайте також:  Як змінювалася головна ялинка Хмельницького протягом десяти років

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую