ye-logo.v1.2

У Хмельницькому визначилися, як проходитиме навчання під час локдауну

Суспільство 4036
Під час локдауну в хмельницьких школах запровадять дистанційну форму навчання
Під час локдауну в хмельницьких школах запровадять дистанційну форму навчання. Фото: ілюстративне з архіву

Шкільні канікули завершуються 11 січня.

Як буде організована робота навчальних закладів Хмельницької громади під час посилення карантинних обмежень з 8 по 24 січня, розповів сьогодні, 5 січня, заступник міського голови Роман Примуш. За його словами, продовження канікул у школах міста на період локдауну не заплановано.

«Буде повноцінне дистанційне навчання. Заклади освіти працюватимуть, але в дистанційному режимі», - зазначив Роман Борисович.

Нагадаємо, раніше у міській раді повідомляли, що школи міста готові до можливого дистанційного навчання. Проте є проблемні ситуації із технічним забезпеченням у сільських школах, які увійшли до складу Хмельницької громади.

Водночас в ОДА наприкінці грудня керівникам закладів освіти рекомендували самостійно вирішувати питання, чи будуть учні в зазначений період навчатися дистанційно, чи підуть на додаткові канікули. При цьому в Департаменті освіти і науки облержаміністрації наголосили: нормативними документами визначено, що кількість днів навчання у навчальному році не може бути меншою за 175.

Читайте також: Всеукраїнська школа онлайн. Уроки хімії викладає вчителька з Хмельницького.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую