ye-logo.v1.2

Січневий локдаун: чи підуть хмельницькі школи на дистанційне навчання

Суспільство 4409
В ОДА керівникам закладів освіти рекомендували самостійно вирішувати питання, чи будуть учні в зазначений період навчатися дистанційно, чи підуть на додаткові канікули
В ОДА керівникам закладів освіти рекомендували самостійно вирішувати питання, чи будуть учні в зазначений період навчатися дистанційно, чи підуть на додаткові канікули. Фото: ілюстративне з архіву

Міська влада ще не вирішила, в якій формі буде організоване навчання під час посилення карантину.

Остаточне рішення, як буде організована робота навчальних закладів Хмельницького під час жорсткіших карантинних обмежень з 8 по 24 січня, прийнятимуть наступного тижня. Про це сьогодні, 24 грудня, зазначив заступник міського голови Роман Примуш.

За його словами, наразі обговорюється питання, чи дітям продовжать канікули, чи буде запроваджена дистанційна освіта. «Ми все ж таки сподіваємося, що уряд дослухається до тих звернень, які до них надходять, і обмежувальні заходи будуть перенесені на інший період або скасовані, як мінімум, для нашої території, - сказав Роман Борисович. – Я думаю, що на наступному тижні буде остаточно прийняте рішення про форму навчання дітей, в тому числі учнів початкових класів. Про це ми обов’язково повідомимо».

Як додав Роман Примуш, школи міста готові до дистанційного навчання. Водночас із технічним забепеченням є проблемні ситуації у сільських школах, які увійшли до складу Хмельницької територіальної громади.

«Підготовка у школах велася ще у весняний період, потім в літній період. Рівень захворюваності був такий, що доводилося частину закладів переводити на дистанційне навчання. Тому школи міста абсолютно готові до дистанційного навчання, якщо в цьому буде потреба. Єдине, ми відпрацьовуємо питання по школах, які долучаються до території нашої громади. В окремих ситуаціях там є технічні складнощі із проведенням дистанційного навчання», - сказав він.

Додамо, вчора під час позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС директор Департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля заявив, що керівники закладів освіти Хмельниччини самі визначатимуть доцільність переходу на дистанційну форму навчання під час запровадження локдауну. При цьому він наголосив, що нормативними документами визначено, що кількість днів навчання у навчальному році не може бути меншою за 175.

Також Олег Фасоля зауважив, що в окремих навчальних закладах організувати повноцінне дистанційне навчання неможливо через проблеми з інтернетом, а тому їм у разі неможливості дотримання норми щодо кількості навчальних днів рекомендовано продовжити перший семестр навчального року та йти на канікули з 10 січня.

Нагадаємо, у садочках і школах Хмельницького зросте вартість харчування.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую