ye-logo.v1.2

В екоінспекції відреагували на «варварську» обрізку дерев у Хмельницькому

Суспільство 3621 1
Такий вигляд мають дерева у парку Чекмана
Такий вигляд мають дерева у парку Чекмана. Фото: Афіни Черкезової

Екологи вважають таку обрізку пошкодженням зелених насаджень.

Днями в соцмережах з’явилися фотографії як виглядають дерева в парку Чекмана у Хмельницькому після кронування. У своєму дописі користувачка фейсбуку Афіна Черкезова назвала подібне обрізування дерев «варварським» та розповіла, чому кронування – це погано, посилаючись на матеріали Інтернаціональної асоціації арбортистів (Арбористика - комплекс заходів, спрямований на лікування дерев, видалення частин дерев, які постраждали від хвороб або з інших причин).

Пост активістки набув розголосу і ситуацію прокоментував начальник Держекоінспекції у Хмельницькій області Андрій Мартинов, назвавши це пошкодженням зелених насаджень.

«Держекоінспекція у Хмельницькій області відповідно відреагує, проведе перевірку і обрахує завданні збитки, поки що за пошкодження до ступеня не припинення росту. Але стан цих дерев ми перевіримо і навесні. У випадку загибелі – буде обрахована шкода і за знищення зелених насаджень», - зазначив Андрій Мартинов.

Читайте також: Утилізація ялинок: як це правильно зробити у Хмельницькому.

Коментарі:

Віталій Українець 10.01.2021 20:10

Держекоінспекція знову зганьбилась ! Це не англійський парк де форма крони дерев може бути однакова .це випадково насаджені дерева в хаотичному порядку.За років 5 потужно обростуть гіллям,але в місті зрізу може початись утворення дупел -особливо у широколистяних дерев. Екологи би до автомоек би завітали-жодна не має хімічної системи очистки води та ламали восени паліїв багаття з листя та трави-а дерева людям не заважають -хіба що гракам які в парках влаштували свої колонії!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую