ye-logo.v1.2

Розроблена карта пунктів, де можна здати ПЛР-тест жителям Хмельниччини

Суспільство 809
Людей, з підозрою на Covid-19, відправляють до спеціальних пунктів
Людей, з підозрою на Covid-19, відправляють до спеціальних пунктів. Фото: ілюстративне unsplash.com

В області створили 83 пункти тестування на COVID-19.

В Україні нещодавно оновили алгоритм тестування на COVID-19. Тестування пацієнтів з підозрою на коронавірус проводиться на первинній ланці та на рівні амбулаторної допомоги.

Відтепер сімейні лікарі спрямовують хворих до пунктів забору біоматеріалів. Як писав сайт «Є», мобільні бригади виїжджатимуть лише до людей, які мають інвалідність, дітей до 10-ти років та осіб пенсійного віку, яким в силу фізичних можливостей важко дістатися до такого пункту.

За інформацією пресслужби Хмельницької ОДА, в області наразі для відбору біоматеріалів створено 83 таких пункти тестування. Для зручності їх розташування нанесено на інтерактивну карту, за допомогою якої можна обрати найближчий до вас.

Зміни також передбачають, що тестування на коронавірус будуть робити людям з ознаками гострої респіраторної вірусної інфекції. Раніше тестували пацієнтів лише з симптомами COVID-19 та пневмонії.

«Відбір матеріалів для тестування та їх транспортування у лабораторний центр МОЗ тепер входить до пакету з надання медичної допомоги на первинній ланці і є безоплатним для пацієнта з підозрою на COVID-19.

До пакету первинної медичної допомоги також додали скринінгове обстеження. А саме – тестування методом експрес-діагностики – швидкий тест на антиген, результат якого можна отримати через 15 хвилин після тестування», - йдеться у повідомленні.

Скринінгове дослідження на визначення антигену SARS-CoV-2 проводитимуть:

– людям з підозрою на COVID-19,
– людям з симптомами тяжкого гострого респіраторного синдрому, інших ГРВІ або з ознаками пневмонії;
– пацієнтам, які підлягають плановій госпіталізації;
– особам, які були у тісному контакті з хворим на COVID-19 та тим, хто повернувся з регіонів, де зафіксовано масштабне розповсюдження COVID-19.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую