ye-logo.v1.2

Головного поліцейського і заступників призначили у Шепетівському районі

Суспільство 2902
Анатолій Чубенко (на фото зліва) очолив Шепетівське районне управління поліції
Анатолій Чубенко (на фото зліва) очолив Шепетівське районне управління поліції. Фото: ГУ НП у Хмельницькій області

Після реформи у новоутворений район входить 5 колишніх і місто Нетішин.

Шепетівське районне управління поліції очолив полковник Анатолій Чубенко. Призначений він наказом ГУ НП у Хмель­ницькій об­ласті ще 16 січ­ня цього року, а представили його колективу вчора, 21 січня. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції області.

Представляючи особовому складу новопризначеного керівника, начальник Головного управління Національної поліції Хмельницької області Руслан Герасимчук зазначив, що Ана­то­лій Чубенко має дос­татньо дос­ві­ду, аби згур­ту­ва­ти на те­ри­то­рії об­слу­го­ву­ван­ня ко­лек­тив та пра­виль­но ор­га­ні­зу­ва­ти ро­бо­ту.

"Для ме­не ве­ли­ка честь та над­зви­чай­на від­по­ві­даль­ність очо­лю­ва­ти Ше­пе­тівсь­кий но­вос­тво­ре­ний район, ад­же це — 18 гро­мад. Район — но­вий, ба­га­то ро­бо­ти та не­ви­рі­ше­них пи­тань, а зло­чин­ність не сто­їть на міс­ці. То­му на­ше го­лов­не зав­дання — пра­цю­ва­ти, про­ти­ді­яти та йти впе­ред", - цитує Анатолія Чубенка видання "День за днем".

Варто зазначити, що перед призначенням він обіймав посаду начальника спочатку Старокостянтинівського, а згодом Красилівського відділу поліції.

Анатолій Чубенко перед останнім призначенням очолював поліцію колишнього Красилівського району.

Того ж дня представили й заступників новопризначеного керівника поліції. Заступником начальника став підполковник Леонід Михалко, заступником з превентивної діяльності - підполковник Микола Борщук, а заступником начальника — начальником відділу кримінальної поліції - підполковник Володимир Рой.

Додамо, що в результаті децентралізації новостворений Шепетівський район об’єднав територію колишнього Білогірського, Ізяславського, Славутського, Шепетівського, Полонського районів та місто атомників Нетішин. З нового року цю територію обслуговує Шепетівське районне управління поліції Головного Управління Національної поліції Хмельницької області, штат якого налічує 436 працівників поліції. 

Нагадаємо, днями також представили керівників Кам'янець-Подільського та Хмельницького районних управлінь поліції. Хмельницьке РУ очолив полковник Василь Птащук, який до призначення очолював поліцію міста Хмельницького. Керівником Кам’янець-Подільського районного управління поліції став полковник Василь Шкіндюк, який до призначення обіймав посаду начальника Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую