ye-logo.v1.2

Хмельницьке районне управління поліції отримало керівника

Суспільство 2707 1
Василь Птащук очолив Хмельницьке районне управління поліції
Василь Птащук очолив Хмельницьке районне управління поліції. Фото: автора

Ним став полковник поліції Василь Птащук.

Учора, 20 січня, в обласному центрі  представили керівника Хмельницького районного управління поліції. Посаду зайняв полковник поліції Василь Птащук, який до того очолював Хмельницький міський відділ поліції.

«У 2021 році зміни відбулися і у Нацполіції області. У зв’язку зі створенням трьох районів, ми сьогодні маємо три управління - Хмельницьке, Кам'янець-Подільське і Шепетівське. Згідно із  наказом від 18 січня 2021 року полковник поліції Птащук Василь Кіндратович призначений на посаду начальника Хмельницького районного управління поліції», - зазначив під час представлення начальник Головного управління Національної поліції Хмельницької області Руслан Герасимчук.

За його словами, Хмельницьке управління - важливий стратегічний підрозділ, який буде обслуговувати 687 тисяч населення  у колишньому Віньковецькому, Волочиському, Городоцькому, Деражнянському, Красилівському, Летичівському, Старокостянтинівському, Старосинявському, Теофіпольському та Ярмолинецькому районах.

Василь Птащук

Загалом у штаті управління 980 одиниць особового складу. Окрім керівника управління, призначили і заступників – майора поліції Дмитра Заславського і майора поліції Сергія Попова.

«Поставлені нам завдання чітко зрозумілі. Готові до виконання обов’язків, щоб Хмельницький район жив спокійно», - зазначив Василь Кіндратович.

 За його словами, у зв’язку зі змінами, у Хмельницькому не буде південно-західного відділення, залишиться тільки Зарічанське  і Хмельницьке районне відділення, але й там буде лише блок превентивної діяльності.  

Коментарі:

Віталій Українець 22.01.2021 00:29

керував при януковичі ! старі методи знову в пошані? кінець реформ Деконеїдзе!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую