ye-logo.v1.2

Із телеведучим і журналістом Євгеном Семенюком попрощалися у Хмельницькому

Суспільство 3376
Співчуваємо рідним та близьким Євгена Валерійовича Семенюка
Співчуваємо рідним та близьким Євгена Валерійовича Семенюка. Фото: Суспільне Поділля

Євген Семенюк присвятив телебаченню Хмельниччини 24 роки свого життя.

У Хмельницькому провели в останню путь журналіста та ведучого телепрограм Хмельницької обласної телерадіокомпанії «Поділля-Центр» Євгена Семенюка. Він помер після тривалої хвороби 19 січня на 76 році життя.

Впродовж 24-ох років – з 1991 по 2015 – Євген Семенюк чи не щодня виходив в ефір обласного телебачення. Був членом Cпілки журналістів України, нагороджений відзнакою Державного комітету телебачення і радіо.

Як йдеться у сюжеті Суспільне Поділля, до хмельницького храму Всіх Святих Землі Української попрощатися з Євгеном Семенюком прийшли рідні, друзі, колеги і ті, хто був гостем його телевізійних програм. Серед них - краєзнавець та архівіст Петро Слободянюк.

«Я з ним багато робив передач, одна з них - «В пам’яті назавжди», в якій висвітлювали ті історичні події, які відбувалися в нашому краї. Женя Семенюк був прекрасним журналістом, високоінтелегентною людиною, справжнім другом. Його завжди з-поміж інших виділяла висока людяність, високе почуття доброзичливості, справжності, він ніколи не був фальшивим», - згадує Петро Слободянюк.

Журналістка Євгенія Богдан каже - для неї Євген Семенюк назавжди залишеться в строю.

«Щодо його майстерності як журналіста, то будь-яка подія з різних галузей соціального і суспільного життя - з педагогіки, зі спорту, та з чого б не взяти, він готовий був в будь-яку хвилину взяти мікрофон і починав працювати, знімати свої неймовірні сюжети і програми», - каже Євгенія Богдан.

Зналися з Євгеном Валерійовичем дуже довго, і в різних ситуаціях, згадує подільський письменник Михайло Цимбалюк.

«Оця чарівна річ, як мікрофон, з яким пам’ятають Євгена Валерійовича, бувало, що він у мене брав інтерв’ю, коментарі, бувало навпаки, з різних приводів. Це завжди була людина, яка наповнювала наше життя самим собою, своєю енергетикою, своїми емоціями, своїм авторитетом, досвідом - чи то в студії, чи то в експедиції по Дністру, чи просто під час відпочинку, спілкування… Від нього завжди йшло те, чим наповнювалося життя», - каже Михайло Цимбалюк.

Поховали Євгена Семенюка на «малій батьківщині» - у селі Наркевичі Волочиського району.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую