ye-logo.v1.2

У Полонному троє людей померли через отруєння чадним газом - ДСНС

Суспільство 836
Деталей трагедії не повідомляють
Деталей трагедії не повідомляють. Фото: www.istockphoto.com

Люди перебували у будинку.

Учора, 23 січня, ймовірно через отруєння чадним газом померли троє людей. Як повідомляють у пресслужбі Державної служби з надзвичайних ситуацій в Україні, трагедія сталася у Полонному.

«О 13.15 рятувальника надійшла інформація, що у місті Полонне у приватному житловому будинку, попередньо внаслідок отруєння чадним газом (ймовірно пічне опалення) загинуло 3 особи. Ознак пожежі не виявлено. Підрозділи ДСНС не залучалися», - йдеться у повідомленні.

Довідково: чадний газ не має запаху, безбарвний, тому його неможливо відчути. Він утворюється в результаті горіння в умовах нестачі кисню. Тобто, якщо в приміщенні немає достатнього доступу свіжого повітря, погано працює вентиляція, забиті димарі, то там може збиратись чадний газ. Крім того, вітряна погода може спричинити зворотну тягу в димових та вентиляційних каналах, а через це небезпечні продукти горіння не виводимуться назовні і накопичуватимуться у приміщенні

Чадний газ (СО) небезпечний тим, що потрапляючи в кров, він сполучається з гемоглобіном та робить його нездатним розносити кисень по організму. Через це людина гине як від задухи. Знаходження протягом двох годин в приміщенні з концентрацією СО у повітрі лише 0,1% призводить до втрати свідомості, після чого людина може швидко померти. 

Чатайте також: На Летичівщині у пожежі загинув чоловік

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую