ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі учні здобули призові місця на міжнародній олімпіаді з інформатики

Суспільство 1518
Учні здобули призові місця на міжнародній олімпіаді
Учні здобули призові місця на міжнародній олімпіаді. Фото: algo.org.ua

Олімпіада відбувалася онлайн.

Троє учнів хмельницьких шкіл вибороли призові місця на міжнародній олімпіаді з інформатики «IZHO-2021». Через карантинні обмеження, відбувалась вона в онлайн режимі.

«Січень порадував результатами. На міжнародній олімпіаді IZHO-2021 учень клубу «Алгоритм», 10-класник Владислав Денисюк виборов золоту медаль, а 10-класник Денис Таравський та 9-класниця Дарина Карпенко вибороли бронзу (а змагатись доводилось з старшокласниками)», - зазначають на сайті клубу, який відвідують школярі.

Міжнародна олімпіада проходила в номінаціях - математика, фізика та  інформатика. Хмельничани брали участь лише в напрямку інформатики.

«Цього разу олімпіада проводилась дистанційно, але спостереження за учасниками були на найвищому рівні. У кожній країні в приміщенні, де учні пишуть завдання, мали бути виставлені  три відеокамери, які транслювали онлайн все що відбувається в приміщенні. Учасники давали доступ до своїх екранів та вебкамер спостерігачу від оргкомітету олімпіади, який безперервно наглядав за учасниками», - зазначають на сайті клубу «Алгоритм».

Віталій Міль виборов бронзу. Фото: algo.org.ua

Окрім того, бронзову медаль на міжнародній олімпіаді з програмування "Romanian Master of Informatics 2020" здобув учень 11 класу Віталій Міль з Хмельницького. Віталій вже мав успішний досвід виступу на Всеукраїнських змаганнях школярів, а тепер дебютував і на міжнародних.

 

  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую