ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

За принцип узяли: готувати «олімпійців»

Олександр НІКІТІН Суспільство 2428
Ярослав з учителькою Маргаритою Дзюбинською
Ярослав з учителькою Маргаритою Дзюбинською. Фото: Фото з архіву закладу

Доброю традицією для Кам’янець-Подільського відділення Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету державної податкової служби України стала участь у всеукраїнських олімпіадах.

- У нашому закладі ми сповідуємо олімпійський принцип, - нагадує щоразу завідувач відділення Вадим Савчук своїм вихованцям,- який полягає в наступному: головне – не перемога, а участь. І всі учасники вже є переможцями. Бо кожен ішов до успіху з бажанням і натхненням, наполегливо здобуваючи нові знання. Отже, щоб чогось досягти, варто поставити перед собою чітку мету і багато працювати. А де ще можуть студенти проявити свої здібності, реалізувати потенціал, як не на конкурсах та олімпіадах? Тут же є нагода поспілкуватися, подружитися.

Цьогоріч у ІІІ Всеукраїнській олімпіаді з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації в Чернівцях здобув блискучу перемогу першокурсник Ярослав Яцковський. Перше місце довелося виборювати непросто, адже за нього змагалися представники 23 областей.

-Я постійно працюю над собою, бо здібність, талант - це тільки десять відсотків успіху, решта – копітка наполеглива праця, - розповів Ярослав.- Після перемоги в Чернівцях у мене ще більше зросло бажання вчитися й перемагати. Нагородження в Червоній залі університету, де панує атмосфера наукових здобутків, Почесні грамоти Міністерства освіти, науки, молоді і спорту України, подарунки, чудова організація олімпіади, повага до нас, учасників – усе стимулює до нових звершень у науці. Хочу подякувати всім організаторам олімпіади. А ще – своєму викладачеві математики Маргариті Михайлівні Дзюбинській, це вона дала мені неоціненний багаж знань та досвіду, а також натхнення та жагу успіху, що дозволив здобути мені перемогу.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую