ye-logo.v1.2

У Новій Ушиці поліція допомогла врятувати 80-річного чоловіка

Суспільство 879
Медики забрали дідуся на огляд до місцевої лікарні
Медики забрали дідуся на огляд до місцевої лікарні. Фото: сектора комунікації поліції Хмельницької області

Він був у свідомості, але не міг самостійно піднятися.

Вчора, 29 січня, у Новій Ушиці правоохоронці допомогли визволити зі зачиненої оселі місцевого 80-річного жителя. Той перебував у безпорадному стані. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

За інформацією пресслужби правоохоронців, 29 січня близько 15-ї години на лінію «102» зателефонував житель Нової Ушиці. Він розповів, що його сусід давно не з’являється на вулиці. Диспетчерка одразу ж передала цю інформацію місцевому сектору поліцейської діяльності.

«За вказаною адресою виїхали патрульні на чолі з Олександром Олійником, а також начальник сектору Вадим Печенога. Вони побачили, що будинок замкнений зсередини. Олександр Олійник виважив двері, завдяки чому правоохоронці та медики змогли потрапити всередину оселі», — розповіли у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

Вони побачили, що 80-річний господар лежав на підлозі. Чоловік був у свідомості, але в безпорадному стані й не міг самостійно піднятися. Медики забрали його на огляд до місцевої лікарні.

«Шановні громадяни, останнім часом подібні повідомлення почастішали. Під час морозів і негоди самотнім пенсіонерам часто стає досить сутужно. Тож не будьте байдужими, допомагайте їм за можливості, а у разі потреби — викликайте соціальні служби, медиків чи поліцію», — закликали представники поліції.

Читайте також: На Шепетівщині вночі обікрали будинок

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую