ye-logo.v1.2

В Україні оновили список країн «червоної» та «зеленої» зон

Суспільство 1635
Перелік держав із значним поширенням COVID-19 станом на 5 лютого
Перелік держав із значним поширенням COVID-19 станом на 5 лютого . Фото: з архіву

У переліку МОЗ є 194 країни.

Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило оновлений перелік країн «червоної» та «зеленої» зон. Як пише «Українська правда», до «червоної» зони належать країни з вищим, аніж в Україні (142,3), показником захворюваності на COVID-19 на 100 тисяч населення за останні 14 днів.

«До цієї зони увійшли 80 країн. До першої десятки потрапили Португалія, Андорра, Ізраїль, Іспанія, Чорногорія, Чехія, Естонія, ОАЕ, Франція, Албанія, Італія, Грузія, Монако, Австрія, Німеччина, Словенія, Польща, США та Ліван. Також до «червоної» зони належать всі сусіди України. Зокрема, туди потрапила Молдова з показником 172,3, яка в переліку МОЗ за 29 січня єдина з усіх сусідів була в «зеленій зоні», - йдеться у повідомленні.

Згідно з даними МОЗ,  серед європейських країн-сусідів найкраща епідситуація - в Угорщині (163,8), тоді як найгірша – у Словаччині (468,4).

До «зеленої» зони належать Суринам, Коморські острови, Лівія, Гондурас, Катар, Боснія і Герцеговина, Йорданія, Туреччина, Болгарія, Вірменія, Єгипет, Беліз, Еквадор тощо. 

Усі прибулі до України з «червоної зони» зобов'язані або піти на 14 днів на ізоляцію, або впродовж доби здати ПЛР-тест, або приїхати на територію України вже з готовими результатами тестування, зробленого не пізніше як за 48 годин до моменту перетину кордону. Іноземці при в'їзді повинні мати поліс медичного страхування.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую