ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому нагадали, хто має відповідати за неприбраний сніг

Суспільство 2014
За неприбраний сніг підприємців можуть оштрафувати
За неприбраний сніг підприємців можуть оштрафувати. Фото: ілюстративне автора

За невчасно розчищені території можуть накласти штраф.

Від вчора комунальні служби міста розчищають снігові замети на дорогах і пішохідних зонах міста. До роботи залучили комунальну техніку та двірників. Однак у міській раді нагадують: підприємства, установи та організації усіх форм власності мають забезпечити своєчасну очистку від снігу та льоду закріпленої за ними території.

Згідно з Правилами благоустрою території міста Хмельницького, підприємства, установи, організації усіх форм власності, фізичні особи-підприємці, в тому числі орендарі приміщень зобов’язані забезпечувати своєчасну очистку від снігу та льоду закріпленої за ними території, дотримуючись таких правил:

- роботи з очистки від снігу та льоду розпочинати з настанням снігопаду;
- від снігу та льоду насамперед очищати тротуари, дороги до під’їздів житлових будинків, місць зупинок пасажирського транспорту, люки водопровідних і каналізаційних колодязів;
- в період ожеледиці тротуари, переходи через вулиці, місця зупинок пасажирського транспорту, спуски, підйоми посипати фракційними та іншими протиожеледними матеріалами. Посипати протиожеледними засобами сніг та лід на тротуарах;
- регулярно, з додержанням правил безпеки, проводити очистку дахів від снігу та льодових бурульок;
- вивозити зібрані з прилеглих територій сніг та лід власними силами спеціалізованих підприємств або на умовах договору.

У мерії додають, що Правила благоустрою території міста Хмельницького є обов’язковими для виконання як органами державної влади та місцевого самоврядування, так і підприємствами, незалежно від їх відомчого підпорядкування та форм власності. Посадові особи несуть відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, а також за дії чи бездіяльність, що призвели до завдання шкоди майну та/або здоров’ю громадян, на власних та закріплених за ними територіях.

За порушення Правил благоустрою території міста Хмельницького передбачена адміністративна відповідальність (стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення) – штраф для юридичних осіб становить від 850 до 1700 гривень, для фізичних – від 340 до 1360 гривень.

Читайте також прогноз погоди на тиждень: Хмельниччину охоплять опади.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую