ye-logo.v1.2

Хмельницький засніжений: чи справляються комунальники з негодою

Суспільство 2041
У Хмельницькому продовжують розчищати тротуари
У Хмельницькому продовжують розчищати тротуари. Фото: автора

З 22-ї години основні дороги Хмельницького розчищало 12 одиниць техніки.

У Хмельницькому знов засніжило. Розчищенням вулиць займаються працівники міського комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг. Кореспонденти сайту «Є» поцікавилися, чи справляються комунальники з подоланням наслідків негоди. Також зробили фоторепортаж, як вранці 12 лютого виглядав центр Хмельницького (фото зроблені впродовж дев’ятої ранку — авт.).

За словами начальника дільниці з утримання дорожньої мережі КП «БРЕД» Михайла Худзика, у Хмельницькому розчищати сніг почали напередодні, 11 лютого. Зокрема, завершили вивезення снігу з вулиці Проскурівської та від пам’ятника подолянам, полеглим в Афганістані та інших локальних війнах. Також впродовж дня 12 одиниць посипальної техніки здійснили чотири виїзди. А у нічний час додатково працювало ще чотири грейдери.

«Ще ввечері для прибирання вулиць міста було залучено 12 одиниць техніки. Принцип їх роботи такий: спершу вони посипають дороги, а далі стають у ланки по три одиниці, які йдуть одна за одною. Працювала ця техніка з 22-ї години 11 лютого до 7-ї ранку 12 лютого включно. Тому на ранок всі основні дороги були вичищені», — зазначив Михайло Худзик.

Спецтехніка досі курсує вулицями міста, але іноді їй важко проїхати через хаотичні припарковані авто хмельничан.

Спецтехніка досі курсує вулицями міста, але іноді їй важко проїхати через хаотично припарковані авто хмельничан.

Він додав, що розчищати тротуари о 5-й ранку вийшло 78 прибиральників. Також вже використано для подолання наслідків негоди 260 тонн солі та 110 тонн піщано-соляної суміші.

«О 8-й ранку пройшла «перезмінка». Проспектом Миру та вулицею Озерною проїхала ланка з чотирьох машин. А по одиниці техніки ми випустили прибирати другорядні дороги мікрорайонів міста. Фактично ця робота триває досі», — розповів Михайло Худзик.

Крім того, за прибирання тротуарів від снігу відповідають не лише комунальники. Підприємства, установи, організації усіх форм власності зобов’язані забезпечувати своєчасне очищення від снігу та льоду закріпленої за ними території.

Вранці не усі другорядні вулиці міста були належним чином розчищені від снігу. Для прикладу, ділянка на розі провулку Козацького та вулиці Козацької, неподалік залізничного переїзду.
Натомість залізничний переїзд на перетині вулиць Толстого та Івана Франка був повністю розчищений.
Фактично вулиця Проскурівська звільнена від снігу.
Розчищено й поблизу кінотеатру імені Тараса Шевченка.
Проте на тій ділянці комунальники продовжують працювати.
Іноді розчищення тротуарів ускладнює сильний вітер.
Нині поблизу магазинів розчищають не лише сніг, а й лід.
Часто такою працею займаються хмельничани літнього віку.
Здебільшого на зупинках громадського транспорту у центральній частині міста теж розчищено сніг. Для прикладу, зупинка готель «Поділля».
Зупинка поблизу поліклініки №1.
Зупинка «Торговий центр».
Сквер імені Івана Франка.
Сквер імені Тараса Шевченка.
Територія поблизу «Вічного вогню».
Дорога до продовольчого ринку теж розчищена.
А ось деякі сходи підземного переходу розчищені лише наполовину.

Читайте також: У Хмельницькому з'явиться додатковий тролейбусний маршрут

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую