ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому запустять новий тролейбусний маршрут №19

Суспільство 12933
Тролейбус №19 незабаром виїде на маршрут
Тролейбус №19 незабаром виїде на маршрут. Фото: автора

Курсуватиме від за декілька тижнів.

В обласному центрі незабаром розпочне курсувати тролейбус №19, який з'єднуватиме мікрорайон Ракове із центральною частиною міста. Як повідомив виконувач обов'язків директора ХКП «Електротранс» Олексій Ковтун,  раніше на цьому ж маршруті курсував «рогатий» №4.

«У нас в планах започаткувати ще один маршрут. Колись такий маршрут існував під номером 4. Зараз ми його реанімуємо, але оскільки цей номер уже зайнятий, то присвоюємо інший. Запустимо його найближчим часом», - зазначає Олексій Сергійович.

Курсуватиме тролейбус з мікрорайону Ракове, вулицями Чорновола, Шевченка, повертатиме до ЦУМу на вулицю Свободи, далі рухатиметься вулицями Героїв Майдану, Кам'янецькою, біля «Либідь плази» повертатиме на вулицю Подільську і через вулицю Шевченка поїде назад в Ракове.

«Ми готові його запустити уже. Але багато водіїв підприємства хворіють, тому трохи відтягуємо цей процес. Як тільки особовий склад приступить до роботи після хвороби, а це десь тиждень-два, тролейбус №19 вийде на маршрут», - додає Олексій Ковтун.

Поки курсуватиме лише дві одиниці електротранспорту. Збільшувати чи ні кількість тролейбусів №19 будуть вирішувати, зважаючи на пасажиропотік та наявність водіїв. Тому декілька тижнів роботу «рогатого» будуть  моніторити.

«На підприємстві не вистачає водіїв. Ми маємо право навчати їх на підприємстві, декілька років тому отримали акредитацію. Це специфічна професія, її не здобудеш у звичайній автошколі. Але, на жаль, мешканці не бачать себе водіями тролейбусів. Набір проводимо, але попитом ця професія не користується», - констатує Олексій Ковтун.

Читайте також: У Хмельницькому з'явиться додатковий тролейбусний маршрут

  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую