ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У мікрорайоні Озерна з'явиться новий світлофор

Суспільство 2820
Будівництво світлофора у мікрорайоні Озерна відбудеться найближчим часом
Будівництво світлофора у мікрорайоні Озерна відбудеться найближчим часом. Фото: ілюстративне з архіву

Побудують його на кінцевій зупинці громадського транспорту.

Учора, 23 лютого, на перехресті вулиць Залізняка та Панаса Мирного, що в обласному центрі, сталася автопригода. На нерегульованому пішохідному переході легковик на швидкості збив бабусю з онукою. За даними поліції, обидві обійшлись незначними травмами і після огляду в лікарні їхвідпустили додому.

Ще навесні минулого року на розгляд владі міста надійшла петиція від хмельничанина про необхідність встановлення світлофорного об’єкта саме на вказаній ділянці дороги, де трапилась вчора автопригода.

«З метою забезпечення безпечного руху, прохання встановити світлофор на перехресті вулиць Залізняка та Панаса Мирного (зупинка Залізняка). При неможливості встановлення повноцінного світлофора - встановити світлофор з кнопкою для пішоходів. Не потрібно чекати поки трапиться біда - потрібно забезпечити безпеку вже і зараз», - йдеться у тексті петиції.

Тоді звернення розглянули й доручили управлінню житлово-комунального господарства при підготовці бюджету міста Хмельницького на 2021 рік внести пропозиції фінансовому управлінню щодо фінансування розробки проектно-кошторисної документації та проведення робіт із капітального ремонту - установлення світлофорного об'єкта із пішохідним визивним пристроєм на вулиці Панаса Мирного, на пішохідному переході в районі зупинки маршрутних транспортних засобів «Вулиця Залізняка». Однак, як повідомив  начальник відділу організації безпеки дорожнього руху управління ЖКГ Олександр Ковальчук, у цьому році коштів на будівництво світлофора на вказаній ділянці все ж не передбачено.

«Немає у планах на 2021 рік там будувати світлофор, бо немає коштів у бюджеті на ці роботи. Вартість об’єкта біля  півмільйона гривень.  Ми пропонували включили його у план, але поки коштів не виділили. Там  встановлені стійки, які можна використовувати під світлофор, на них є світильники, що освітлюють перехід вночі, стоять дорожні знаки, розмітка нанесена –  червоно-біла зебра. Тобто, всі умови аби не травмувати людей там є. Єдине - залишилось світлофор встановити», - каже Олександр Петрович.

За його словами, зараз вивчають можливість економії коштів комунального підприємства "Будівництва-ремонту та експлуатації доріг" міста Хмельницького, які спрямовуються на ремонт та утримання світлофорів, аби надалі направити їх на будівництво світлофора саме на цьому перехресті. Так минулого року з'явився світлофор на вулиці Пілотській, біля дошкільного навчального закладу №50.

«У планах  на цей рік будівництво світлофору на  вулиці Панаса Мирного, але там де кінцева зупинка. Там також аварійно-небезпечна ділянка і є пішохідний перехід, неподалік будується  школа, відкрили торговий центр. Уже замовили проєкт на влаштування цього світлофорного об’єкта», - зазначає Олександр Ковальчук.

Додає, що аварійність на пішохідному переході кінцевої зупинки мікрорайону Озерна більша, ніж перехресті біля водойми. Останні два роки на ділянці, де трапилась автопригода вчора, ДТП не фіксували.

Читайте також: Впродовж року заплановано відремонтувати низку вулиць Хмельницького (ПЕРЕЛІК)

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую