ye-logo.v1.2

Школярка із Кам'янця-Подільського розробила додаток, який допомагає із працевлаштуванням

Суспільство 1329
STEM IS FEM – освітній проєкт популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат
STEM IS FEM – освітній проєкт популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат. Фото: надане проєктом STEM IS FEM

Програма на основі штучного інтелекту надає рекомендації із профорієнтації.

Учениця Кам’янець-Подільського ліцею Владислава Мазій перемогла у конкурсі на ідею кращого застосування штучного інтелекту для вирішення соціальних проблем. Школярка запропонувала додаток, який допомагає користувачам ефективніше обирати спеціальність та місце роботи. Про це повідомляють організатори конкурсу, проєкт «STEM is FEM».

«PROF guide розрахований на людей будь-якого віку з будь-яким статусом працевлаштування. За задумом, програма буде збирати інформацію на основі опитування людей – про їхні навички, вподобання та досвід. На основі отриманих даних, за допомогою штучного інтелекту, вона будуватиме рекомендації, які допоможуть користувачу зрозуміти, яка сфера діяльності йому більше підходить», - йдеться у повідомленні.

«Штучний інтелект будує психологічний портрет користувача на основі різних даних – від уподобань до досягнень на попередніх місцях роботи. На основі цього портрету програма пропонує більш відповідні типу людини тести із профорієнтації, формує перспективи роботи людини у різних галузях, інформує про ринок праці та надає максимально ефективні рекомендації», – пояснює Владислава.

Свій проєкт 16-річна дівчина презентувала під час навчального модулю «Computer science». Протягом двох днів 40 дівчат з усіх куточків України слухали лекції від фахівчинь із сфери штучного інтелекту та машинного навчання, а також брали участь у майстер-класах із роботи у відповідних програмах. На завершення модулю учасниці виконали конкурсне завдання. Треба було запропонувати ідею використання штучного інтелекту для вирішення будь-якої соціальної проблеми.

Концепція Владислави посіла друге місце на конкурсі, за що дівчина отримала приз – сертифікат на освітній курс «Introduction to Computational Thinking and Data Science» від Массачусетського технологічного інституту.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую