ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Поділ країн за показниками захворюваності: хто потрапив до «червоної» зони

Суспільство 2364
МОЗ внесло до "червоної" зони майже всі країни-сусіди України
МОЗ внесло до "червоної" зони майже всі країни-сусіди України. Фото: автора

Більшість країн-сусідів стали «червоними».

Міністерство охорони здоров’я внесло майже всі країни-сусіди України до «червоної» зони у зв’язку з ситуацією з коронавірусом. Про це повідомляє «Європейська правда», посилаючись на новий список МОЗ від 26 лютого.

«До «червоної зони» включають країни з показником захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів вищим, ніж в Україні. В Україні цей показник зараз складає 186,4. Після прибуття з країн «червоної» зони вимагається самоізоляція із застосуванням додатка «Дій вдома». Ізоляцію можливо припинити достроково після отримання негативного ПЛР-тесту», - зазначає «Українська правда».

До «червоної» зони, зокрема, входять Словаччина (526 випадків захворюваності COVID-19 на 100 тисяч населення), Молдова (302), Угорщина (286,5), Польща (226,8), Білорусь (221,8). Також до цього списку потрапили Чехія, Чорногорія, США, Албанія, ОАЕ, Швеція, Франція, Іспанія, Італія, Португалія, Австрія та інші. Загалом у «червоній» зоні зараз перебуває 61 країна.

До «зеленої» потрапили Румунія, Болгарія, Грузія, Греція, Туреччина, Німеччина, Хорватія,  Данія, Канада, Туніс, Японія, Індія, Австралія, Китай та інші. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую