ye-logo.v1.2

У Шепетівці школи закривають на карантин

Суспільство 2197
У Шепетівці школи закривають на карантин
У Шепетівці школи закривають на карантин. Фото: freeradio.com.ua

Батьків просять, по можливості, не водити дітей також і в заклади позашкільної освіти.

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 у Шепетівській громаді ускладнюється. Станом на 10 ранку сьогодні, 12 березня, додалося 74 нових випадків захворювання і тепер в громаді. Про це повідомили у Шепетівській міській раді.

За словами міського голови Віталія Бузиля, в громаді закривають школи, а батьків просять максимально обмежити перебування дітей у закладах позашкільної освіти.

«З понеділка, 15 березня на карантинні канікули йдуть всі загальноосвітні школи Шепетівської громади, а також спортивна, музична, художня… Дошкільні заклади ми не можемо закрити, але просимо батьків, щоб хто може — не водили дітей у садочки, у зв’язку із збільшенням захворюваності на коронавірус», — повідомив Віталій Бузиль і додав, що карантин у школах триватиме до закінчення весняних канікул.

За даними Хмельницької ОДА, станом на сьогодні у Шепетівській лікарні перебуває 113 «коронавірусних» хворих і 9 — із підозрою. У разі, якщо кількість хворих буде збільшуватися, то їх транспортуватимуть до Ізяславської районної лікарні. Таке рішення прийняла обласна комісія ТЕБ НС.

Зазначимо, що днями завідувач відділенням анестезії та інтенсивної терапії шепетівської лікарні Валерій Сивоконюк повідомив, що одинадцять його колег підхопили коронавірусну хворобу COVID-19. Із них 5 лікарів анестезіологів та 6 анестезисток. Про це повідомив сайт міста Шепетівки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую