ye-logo.v1.2

Інспектори з паркування та багаторівневі паркінги: у Хмельницькому вивчають думку жителів міста

Суспільство 2613
У Хмельницькому за дотриманням правил паркування слідкуватиме не лише поліція, а й спеціальна інспекція
У Хмельницькому за дотриманням правил паркування слідкуватиме не лише поліція, а й спеціальна інспекція. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Результати опитування мають використати у стратегії боротьби з хаотичним паркуванням автомобілів.

Сьогодні, 16 березня, стартувало онлайн-опитування міського управління транспорту та зв’язку, яке стосується проблеми паркування автомобілів. Відповівши на десять питань, хмельничани можуть висловити свої думки та запропонувати своє бачення щодо розв’язання цієї проблеми. А кореспонденти сайту «Є» спробували дізнатися, які заходи планують впроваджувати в обласному центрі для створення нової системи паркування. Про це розповів заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук.

«Ми вже маємо напрацювання щодо розв’язання проблеми з паркуванням автомобілів, — розповідає Микола Ваврищук. — Тепер хочемо почути думку хмельничан, адже вже звучить багато слушних коментарів».

За його словами, орієнтовно через тиждень результати опитування порівняють з попереднім варіантом стратегії розв’язання проблеми паркування автомобілів. Опісля будуть презентовані конкретні заходи, які реалізовуватимуть впродовж найближчих років.

Наприклад, одним з таких заходів буде створення інспекції з паркування. Її представники будуть притягувати до відповідальності автомобілістів, які залишили свій транспортний засіб у непередбаченому для цього місці. Тобто це буде додатковим інструментом контролю. Питання створення відділу інспекції з паркування мають розглянути на одному з найближчих засідань виконкому Хмельницької міськради.

Хаотично припарковані автомобілі також іноді перешкоджали спецтехніці боротися зі снігом

Хаотично припарковані автомобілі також іноді перешкоджали спецтехніці боротися зі снігом

Микола Ваврищук припускає, що інспекція з паркування у Хмельницькому запрацює орієнтовно всередині квітня. Й додає, що ця інспекція не розв’яже проблему хаотичного паркування. Однак її створення важливе для впровадження інших комплексних заходів.

«Серед запланованих нами заходів є будівництво нових паркінгів, зокрема багаторівневих. А в окремих місцях створюватимемо платні парковки, адже багато водіїв залишають свої автомобілі на вулицях центральної частини міста. Через це інші жителі міста не можуть приборкуватися на короткий час», — розповів Микола Ваврищук.

Також він додав, що невдовзі презентують весь перелік запланованих заходів.

Щоб висловити свою думку щодо проблеми паркування автомобілів, може взяти участь в опитуванні управління транспорту та зв’язку, перейшовши за цим гіперпосиланням.

Читайте також: У лікарнях Хмельниччини виникли проблеми з киснем для хворих на коронавірус

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую