ye-logo.v1.2

У Хмельницькому в одному з мікрорайонів на декілька годин змінять рух тролейбусів

Суспільство 1966
У цей час омолоджуватимуть дерева на вулиці Чорновола, саме на ділянці від вулиці Госпітальної до Гальчевського
У цей час омолоджуватимуть дерева на вулиці Чорновола, саме на ділянці від вулиці Госпітальної до Гальчевського. Фото: з архіву

Автобусні маршрути працюватимуть у звичному режимі руху із можливими відхиленнями від рейсу.

У четвер, 18 березня, у Хмельницькому з 10:00 до 16:00 тимчасово буде змінений рух тролейбусів, що прямують у напрямку мікрорайону Ракове.

Як зазначають в пресслужбі Хмельницької міської ради, у цей час комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста виконуватиме роботи з омолодження дерев на вулиці Чорновола, саме на ділянці від вулиці Госпітальної до Гальчевського.

Отож, у цей час тролейбусні маршрути № 3, 7,7а, 9, 13, 19 здійснюватимуть розворот поблизу Автостанції №2 по вулиці Шевченка, маршрут №4, 4А працюватиме в звичному режимі руху.

Для забезпечення перевезення громадян на період виконання вищезазначених робіт на автобусний маршрут №52 буде додано 2 одиниці великогабаритних автобусів.

Автобусні маршрути працюватимуть у звичному режимі руху із можливими відхиленнями від рейсу.
Адміністрація комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Читайте також: Інспектори з паркування та багаторівневі паркінги: у Хмельницькому вивчають думку жителів міста

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую