ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

МОЗ оприлюднило список країн «червоної» та «зеленої» зон

Суспільство 1576
МОЗ оновило карантинний список — у «червоній» зоні 44 країни
МОЗ оновило карантинний список — у «червоній» зоні 44 країни. Фото: з архіву

Список актуальний з 19 березня.

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило оновлений перелік країн "червоної" та "зеленої" зон за рівнем поширення COVID-19. Про це повідомляють на сайті Міністерства охорони здоров'я.

«У списку наводяться дані щодо 194 держав, які є членами Всесвітньої організації охорони здоров'я, зокрема інформація про кількість активних випадків захворювання на COVID-19 на 100 тисяч населення в кожній країні. В Україні станом на 19 березня цей показник становить 354,5», - пише «Укрінформ».

До "червоної" зони віднесено 44 країни, де цей показник вищий, в тому числі 11 країн, щодо яких немає даних про захворюваність на COVID-19. Це, зокрема, Франція, Австрія, Болгарія, Ізраїль, Польща, Чеська Республіка, Італія, Чорногорія, Кіпр, Словаччина, Швеція, Болгарія, Албанія та інші.

У "зеленій" зоні опинилися США, ОАЕ, Греція, Білорусь, Іспанія, Велика Британія, Канада,  Румунія, Литва, Туреччина, Хорватія, Німеччина, Грузія, Португалія, Японія, Єгипет, Ісландія та інші.

По приїзду з країн «червоної» зони необхідно проходити самоізоляцію/карантин за допомогою додатка «Дія». Достроково її завершити можна після отримання негативного тесту на COVID.

Читайте також: Посилення карантину на Хмельниччині: які обмеження запровадили в громадах області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую