ye-logo.v1.2

Військовослужбовця позбавили волі за те, що із відрядження поїхав додому

Суспільство 1201
Військовослужбовця засудили до 5 років позбавлення волі
Військовослужбовця засудили до 5 років позбавлення волі. Фото: znavsi.info

Днями відповідне рішення виніс Славутський міськрайонний суд.

Військовослужбовця засуджено до 5 років позбавлення волі за дезертирство. Таке рішення виніс Cлавутський міськрайонний суд Хмельницької області 22 березня 2021 року. Суд визнав винним 30-річного військовослужбовця військової служби за контрактом Збройних Сил України у дезертирстві (ч. 3 ст. 408 КК України). Про це повідомляє спеціалізована прокуратура у військовій і оборонній сфері Західного регіону.

У суді доведено, що в жовтні 2017 року вказаний солдат, з метою ухилитися від військової служби в умовах особливого періоду, крім воєнного стану, не з`явився на службу з відрядження, а відправився до дому, де проводив час на власний розсуд.

Завдяки зібраним доказам Рівненською спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Західного регіону доведено в суді вину військовослужбовця, а обвинувачений вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю.

Суд врахував усі обставини наведені прокурором, у тому числі тяжкість злочину та наявність судимості в минулому за крадіжку. За сукупністю вироків його засуджено до 5 років позбавлення волі. 

До теми: Хмельницького патрульного підозрюють у побитті неповнолітнього під час затримання

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую