ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому переглянуть вартість проїзду в громадському транспорті

Суспільство 3934
Проїзд в громадському транспорті стане дорожчим
Проїзд в громадському транспорті стане дорожчим. Фото: ілюстративне з архіву

Тариф можуть підвищити.

У Хмельницькому планують оновити тарифи на послуги по перевезенню пасажирів у громадському транспорті загального користування. Про це йдеться в проєкті рішення виконавчого комітету міськради, оприлюдненому 26 березня.

Розглянувши клопотання управління транспорту та зв’язку та колективне звернення автомобільних перевізників, які надають транспортні послуги в Хмельницькому, виконком проєктом передбачив встановлення нових цін на проїзд в громадському транспорті. Незабаром вартість проїзду в тролейбусі при готівковому розрахунку може становити 5,5 гривні (зараз 3,5 гривні); для власників електронного квитка - 5 гривень. В автобусах (маршрутках також) при готівковому розрахунку - 8 гривень (зараз 5 гривень до 20:00 та 6 гривень після 20:00), для власників електронного квитка - 7 гривень.

Як йдеться в проєкті, рішення набирає чинності з моменту його прийняття. Однак його зможуть розглянути на засіданні не раніше, ніж через 20 робочих днів після дня оприлюднення.

Нагадаємо, в обласному центрі продовжують впроваджувати систему безготівкового розрахунку у громадському транспорті. Наразі спецпристроями для зчитування інформації (валідаторами) з електронних та паперових квитків обладнанні усі тролейбуси, до кінця 2021 року з'являться вони й в автобусах та маршрутках. Система безготівкової оплати проїзду в електротранспорті у Хмельницькому запрацює з травня. Також в місті планують додати громадського транспорту в декілька мікрорайонів.

Читайте також: Як працюватиме контрольна служба у хмельницьких тролейбусах.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую