ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому додадуть громадського транспорту в декілька мікрорайонів

Суспільство 5248
У обласному центрі додають короткі маршрути громадського транспорту
У обласному центрі додають короткі маршрути громадського транспорту. Фото: ілюстративне з архіву

Крім цього, курсування деяких маршрутів планують подовжити у вечірню пору.

У Хмельницькому мають розглянути питання щодо курсування громадського транспорту у вечірній час. Зокрема, у місті хочуть подовжити роботу деяких маршрутів після 21-ої години. Про це сьогодні, 18 березня, розповів заступник міського голови Микола Ваврищук.

«Завтра з управлінням транспорту ми будемо опрацьовувати це питання. І за результатами наради, думаю, ми подовжимо рух деяких маршрутів, де буде необхідність і можливість. За тиждень-півтора процедурно це зможемо владнати, - сказав Микола Ваврищук. - Ми моніторимо рух транспорту протягом дня і бачимо ситуацію із завантаженістю на зупинках. Особливо це стосується вечірнього і ранкового періоду. Але тут є об’єктивні причини. Якщо раніше в годину пік великогабаритний транспорт міг перевозити 90-100 пасажирів, то зараз – 30. Тому поки не будуть зняті карантинні обмеження, ця проблема продовжуватиметься».

Водночас, за словами заступника міського голови, незабаром деякі мікрорайони обласного центру все ж забезпечать більшою кількістю транспорту.

«Ми додали короткі маршртури з Озерної, Гречан, Ракового, і вони дали хороші результати. Зараз опрацьовуємо допомогу в транспортному сполученні мікрорайонам Лезневе і Ружична. Наша основна мета – допомогти хмельничанам в пікові години дістатися центральної частини міста, а ввечері оперативно допомогти їм виїхати назад з центру до місць проживання. Ці короткі маршрути показують хорошу динаміку. Ми бачимо перспективу за короткими маршрутами. А коли відмінять карантинні обмеження – розглядатимемо довгі маршрути», - пояснив Микола Ваврищук.

Також у місті планують оновити і додати великогабаритного транспорту в «Електротранс». Як раніше вже повідомлялося, за програмою Європейського інвестиційного банку Хмельницький може закупити 50 звичайних тролейбусів і десять на автономному ходу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую