ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Коли очікувати підняття вартості проїзду у громадському транспорті у Хмельницькому

Суспільство 1952
Цього року вартість проїзду у громадському транспорті таки зросте. Коли саме - точної дати не називають
Цього року вартість проїзду у громадському транспорті таки зросте. Коли саме - точної дати не називають. Фото: з архіву

Подорожчання таки буде у 2021 році.

У Хмельницькому з травня запрацює система безготівкової оплати проїзду в електротранспорті. За словами заступника Хмельницького міського голови Миколи Ваврищука, цей процес не свідчить про підняття вартості проїзду.

«Введення електронного квитка не означає, що з травня підніметься вартість проїзду, це не є причина підняття. Хоча це питання актуальне, бо всі перевезення в місті збиткові. Ми маємо можливість це аналізувати навіть на комунальному підприємстві «Електротранс». На жаль, у 2021 році не вдасться втримати вартість проїзду на тому рівні, який є»,- зазначив Микола Васильович.

Заступник міського голови каже, що у Хмельницькому досі один із найдешевших проїздів у громадському транспорті. Якщо порівнювати сусідні міста, то там пасажири вже понад рік платять 6 і більше гривень.

«Коли будемо переходити на встановлення валідаторів у приватному транспорті, маршрутках і автобусах, то різниця у вартості проїзду за готівку й електронним квитком буде. Так працюють всі системи електронного квитка в Україні, і це правильно. Таким чином мотивуватимемо людей використовувати онлайн платежі й відходити від готівки. Фактично ніде в розвинених країнах розрахунку готівкою немає», - додав Микола Васильович.

 Читайте також:  Тролейбус без кондуктора: де у Хмельницькому купити електронний та паперовий квитки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую