ye-logo.v1.2

Будівництво нової школи у Хмельницькому: її проєкт обиратимуть на Всеукраїнському конкурсі

Суспільство 2879
За попередньою інформацією, будівництво початкової школи у мікрорайоні Озерна заплановано розпочати у 2022 році
За попередньою інформацією, будівництво початкової школи у мікрорайоні Озерна заплановано розпочати у 2022 році. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Цей заклад освіти заплановано збудувати у мікрорайоні Озерна.

Про це свідчить проєкт рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради, опублікований 29 березня на її офіційному сайті.

Згідно з проєктом рішення, на одному з найближчих засіданнях виконкому його члени можуть проголосувати за оголошення Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу. На ньому обиратимуть найкращу проєкту пропозицію будівництва нового закладу загальної середньої освіти. Спорудження цієї школи має проходити на вулиці Січових стрільців, 8-А, що у мікрорайонні Озерна.

Передбачено, що відповідальність за організацію та проведення Всеукраїнського архітектурного конкурсу буде покладено на міське управління капітального будівництва. Його представники будуть повинні затвердити програми та умови конкурсу, а також — склад журі.

За попередньою інформацією, проєктна потужність нової школи на вулиці Січових стрільців, 8-А становитиме 1 тисячу 500 учнів.

До теми: Реформа освіти в Хмельницькому: що буде з 10-11 класами

Нагадаємо, влітку минулого року Хмельницький міський голова Олександр Симчишин заявив, що на вулиці Січових стрільців, 8-А вже передбачено земельну ділянку площею 4,8 гектара для спорудження нових закладів освіти: дитсадка та початкової школи. Почати їх будівництво заплановано у 2022 році.

А у бюджеті Хмельницької міської громади на 2021 рік наразі передбачили 200 тисяч гривень на проведення вишукувальних робіт і виготовлення проєктно-кошторисної документації, необхідних для старту будівництва цієї школи.

Читайте також: У Хмельницькому переглянуть вартість проїзду в громадському транспорті

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую