ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Нова школа на Озерній цього року не запрацює – у міській раді назвали причини

Суспільство 3413
Міський голвоа назвав дві причини,чому НВК не здадуть цього року
Міський голвоа назвав дві причини,чому НВК не здадуть цього року. Фото: propertytimes.com.ua

Натомість міський голова анонсував, що взялися проектувати ще одну школу і теж на Озерній.

Будівництво навчально-виховного комплексу у мікрорайоні Озерна у Хмельницькому анонсували ще у 2014 році. Але перші кошти – майже 4 мільйони гривень – виділили із міської казни у 2016 році.

Розрахований він на 480 школярів та 215 дошкільнят. Попередньо планувалося, що будівництво НВК обійдеться місту в понад 110 мільйонів гривень. Ввести в експлуатаю його планували у 2020 році, але сьогодні, під час брифінгу Олександр Симчишин зауважив, що «школу здадуть на рік пізніше, ніж планували».

«На цьому тижні ми відновили роботи на будівництві школи. Але в цьому році ми її не здамо. Планували і реально б закінчили, але є два об’єктивні моменти, які не дали нам цього зробити. Перше – нам довелося розривати договір з підрядником, коригувати проєктно-кошторисну документацію і проводити нову експертизу», – пояснює міський голова.

Він зізнається, пов’язано усе з тим, що з’явилися нові будівельні норми у яких є вимога будівництва ліфтів для діток з інвалідністю, а в першому проекті вони не були передбачені. Усі процедури, за словами міського голови, зайняли понад чотири місяці.

Друга причина – фінансування. Симчишин каже, що протягом кількох років чують запевнення від різних «центральних влад» про те, що держава долучиться до співфінансування такого об’єкту, але зараз жодної копійки державного фінансування немає.

«Рік ми прострочили, бо могли і мали здати цю школу раніше. У цьому році плануємо зробити велику частину фасадних робіт. На зиму «зайдемо всередину», будуємо ліфти,і на наступний рік плануємо з нею фінішувати. Бо ми хочемо вже у 2022 році розпочинати будівництво нової школи по вулиці Січових Стрільців. Ми вже почали її проектувати на прощі 4,8 гектара», – анонсував міський голова.

Нагадаємо, на Озерній також планують відкрити нову дорогу у серпні.

Читайте також: У Хмельницькому госпіталі ветеранів реконструюють систему очищення стоків 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую