ye-logo.v1.2

СБУ провела обшуки у представників фейкової «міської ради», яку координували спецслужби Росії

Суспільство 2120
СБУ проводить обшуки і встановлює причетних
СБУ проводить обшуки і встановлює причетних. Фото: Пресслужба СБУ у Хмельницькій області

Правоохоронці вилучили майно.

Служба безпеки України продовжує слідчі дії щодо представників так званого «народовладдя», які виконували завдання із-за кордону. Як повідомляють у пресслужбі СБУ, у фейкових «депутатів» незаконно створеної «Хмельницької міської ради» проведено низку обшуків.

«Матеріали досудового розслідування дають підстави стверджувати, що діяльність псевдодепутатів координували спецслужби РФ. Вони також активно співпрацювали з проросійським пропагандистом Анатолієм Шарієм, якому СБУ повідомила про підозру у державній зраді. Наразі  перевіряють інформацію про причетність підозрюваних до діяльності, спрямованої на захоплення державної влади і повалення конституційного ладу», - зазначають у СБУ.

Під час обшуків у представників незаконно створених «органів місцевого самоврядування і державної влади «Республіки Україна» та «територіальної громади міста Хмельницький» правоохоронці виявили статути фейкових псевдоутворень, печатки і бланки, протоколи засідань, розпорядження, посвідчення і листування самопроголошених органів, агітаційні матеріали. Також вилучено картки платіжних систем РФ, комп’ютерну техніку, засоби зв’язку та інші матеріали, які будуть долучені до матеріалів справи.

Триває досудове слідство за статтею 109 (дії спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, ще восени минулого року  Служба безпеки України провела обшуки та задокументувала протиправну діяльність організованої групи, учасники якої намагались створити фейкову міськраду для розхитування суспільно-політичної ситуації в регіоні. Як тоді повідомляли місцеві блогери, стосувались обшуки підприємця Віктора Вікарчука, власник «СВ-Клубу». Через декілька днів після оприлюднення цієї інформації, Віктор Вікарчук разом із групою осіб прийшов до Хмельницької міської ради.  Бізнесмен виявив бажання з'ясувати з міським головою питання легітимності існуючих органів місцевого самоврядування. Тоді під час словесної перепалки активісти і ветерани російсько-української війни облили його зеленкою. Можемо припустити, що обшуки, про які йдеться у матеріалі вище, також мають стосунок до цих подій.

Читайте також: Хмельницькі правоохоронці підозрюють Вікарчука в порушенні санітарних норм

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую