ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі правоохоронці підозрюють Вікарчука в порушенні санітарних норм

Кримінал 2345
З опублікованих фотографій зрозуміло, що йдеться про «СВ-Клуб» та місцевого підприємця Віктора Вікарчука
З опублікованих фотографій зрозуміло, що йдеться про «СВ-Клуб» та місцевого підприємця Віктора Вікарчука. Фото: сектора комунікації поліції Хмельницької області

Крім одіозного бізнесмена, про підозру оголосили ще одному фігуранту справи.

Вчора, 5 квітня, у Хмельницькому слідчі оголосили про підозру в порушенні санітарних норм засновнику та директору товариства з обмеженою відповідальністю, якому належить один з розважальних закладів міста. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

За її інформацією, обох чоловіків притягують до відповідальності за вчинення двох правопорушень, передбачених Кримінальним кодексом України. А саме: за частиною 1 статті 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) і частиною 1 статті 382 (Невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України.

«Окрім злісного порушення карантинних обмежень, підозрювані не забезпечили виконання рішення суду, який зобов’язав повністю зупинити діяльність закладу до усунення 23-х порушень у сфері пожежної безпеки, — розповідають у поліції. — За період з початку пандемії та оголошення карантинних заходів на керівників ТОВ було складено десятки протоколів за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил карантину людей). Але поки ці справи перебували на розгляді у суді, розважальний комплекс продовжував свою діяльність всупереч вимогам законодавства, ставлячи під загрозу здоров’я людей».

Правоохоронці вже проводили обшуки у розважальному закладі Віктора Вікарчука. Фото: сектора комунікації поліції Хмельницької області

Правоохоронці вже проводили обшуки у розважальному закладі Віктора Вікарчука. Фото: сектора комунікації поліції Хмельницької області

У секторі комунікації поліції Хмельницької області додають, що у разі доведення у суді провини цих підозрюваних, їм може загрожувати до трьох років позбавлення волі.

Правоохоронці зі зрозумілих причин не уточнюють назву розважального закладу та ім’я підозрюваних. Однак з опублікованих фотографій зрозуміло, що йдеться про «СВ-Клуб» та місцевого підприємця Віктора Вікарчука. Він і сам опублікував відео, у якому каже про вручення підозри.

А за інформацією ресурсу «YouControl», Віктор Вікарчук є засновником ТОВ «Браво». Воно орендувало під розважливий заклад комунальне приміщення колишнього кінотеатру «Сілістра», що на вулиці Свободи, 1А. Натомість директором ТОВ «Браво» зазначений Шутюк Олег Леонідович.

Читайте також: «Червона зона»: у Хмельницькому ще визначатимуть перелік обмежень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую