ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Славуті «накрили» черговий зал ігрових автоматів

Суспільство 3123
Фото: Офіцер командування військової частини А4239 Олексій Наконечний

Він був розміщений у приміщенні колишнього магазину. Там постійно проводилися азартні ігри з виплатою грошового виграшу, що є грубим порушенням чинного законодавства України, а саме Закону України «про заборону грального бізнесу в Україні».

За результатами перевірки співробітниками податкової міліції був складений протокол, за яким з протиправного обігу було вилучено до вирішення питання по суті 21 ігровий автомат типу «Джокер» та «П’ятірочка». Орієнтовна вартість вилученого – 205 тисяч гривень. При цьому, за повідомленням прес-служби ДПА в Хмельницькій області, адміністратор залу та організатор «дозвілля» вирішили приховати від правоохоронців своє відношення до незаконного бізнесу – мовляв, «я – не я, і хата – не моя». Тож наразі особа власника «одноруких бандитів» встановлюється.

«Ми нерідко стикаємося з тим, що азартні ігри організовуються під виглядом надання інтернет-послуг, ставки і виграші проводяться за допомогою електронного гаманця в Інтернеті. Тому задокументувати факт порушення закону буває непросто. Однак у даному випадку, очевидно, через жадобу до наживи, організатори протиправної діяльності її практично не приховували. Отже, й попрацювати їм довго не довелося», - прокоментував ситуацію начальник відділення відділу оперативно-розшукової діяльності управління податкової міліції ДПА у Хмельницькій області Андрій Гонтар.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую